Survivor 19 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı ? Bireysel Dokunulmazlığı Kim Aldı

1. kısım 2. kısım 3. kısım

Survivor All Star‘da sıra dokunulmazlık oyununa geldi. Peki çetin bir savaş sonucu dokunulmazlığı kim kazandı ? Ünlüler ve Gönüllüler’in çarpışacağı oyun yine zorlu bir parkurdan oluşuyor. Özellikle Anıl’ın sakatlığının geçmesi ve diğer isimlerin de ufak tefek rahatsızlıklarının sona ermesi ile birlikte düzene girdiğini ve güç kazandığını düşünen Ünlü ekibi bu oyunu kazanırsa şeytanın bacağını da kırmış olacaklar. Çünkü dünkü ödül oyunu başta olmak üzere son 5 oyunun tamamını kaybettiler hem bir kişiyi kaybettiler hem de yemekleri yiyemediler. 18 Nisan Survivor bu hafta dokunulmazlık oyununu kim kazandı bu anlamda ciddi bir önem taşıyor. Çünkü kaybetmeleri halinde adadan bir kişyi daha göndermek zorunda kalacaklar. Gerçekleşmesi durumunda ise neredeyse bir yıkım yaşanacak ve Gönüllüler tarafı birleşmeye çok az bir süre kala iyi bir sayıyla giriş yapacak.

Survivor bireysel oyunu kızlardan Nadya, erkeklerden Turabi kazandı.
Nadya ve Turabi karşılaşmasında: Nadya kazandı.

 

Takım oyunu skorları:

ÜNLÜLER: 10                                                  GÖNÜLLÜLER: 7

Doğukan Manço – Hasan oyununda: Doğukan Manço kazandı. (Ünlüler)
Serenay Aktaş – Nadya oyununda: Serenay Aktaş kazandı. (Ünlüler)
Pascal Nouma – Turabi oyununda: Turabi kazandı. (Gönüllüler)
Berna – Begüm oyununda: Berna kazandı. (Ünlüler)
Hakan – Hilmi Cem oyununda: Hilmi Cem kazandı. (Gönüllüler)
Merve Aydın ve Sahra oyununda: Merve Aydın kazandı. (Ünlüler)
Pascal – Hasan oyununda: Hasan kazandı. (Gönüllüler)
Berna – Nadya oyununda: Berna kazandı. (Ünlüler)
Hakan – Turabi oyununda: Turabi kazandı. (Gönüllüler)
Serenay – Özlem oyununda: Serenay kazandı. (Ünlüler)
Doğukan – Hilmi oyununda: Doğukan kazandı. (Ünlüler)
Merve – Begüm oyununda: Merve kazandı. (Ünlüler)
Hakan – Hasan oyununda: Hasan kazandı. (Gönüllüler)
Pascal – Hilmi oyununda: Hilmi kazandı. (Gönüllüler)
Doğukan – Turabi oyununda: Doğukan kazandı. (Ünlüler)
Serenay – Sahra oyununda: Sahra kazandı. (Gönüllüler)
Merve – Nadya oyununda: Merve kazandı. (Ünlüler)

Survivor adasında dokunulmazlığı kazanan takım: ÜNLÜLER

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Aldı ? 19 Nisan 2015

Oyunu kaybeden takım sonrasında bir yarışa daha girmek zorunda kalacaklar. Bu sefer ise oynanacak parkurda amaç bireysel olacak. Kendisini garantiye almak isteyen yarışmacı bunu kazarak adadan gitmeyecek ve haftayı zararsız kapatmış olacak. Her ne kadar ödüller kaybedilse de yemekler yenmese de adada kalmak her şeyden önemli. Farkında olan Ünlüler özellikle 19 Nisan bu akşam dokunulmazlık kim kazandı sorusunun cevabı olmak istiyorlar. Güç anlamında da moral anlamında da aralarında büyük bir farkı olmasına rağmen stratejik bir mantık ve pratik gereken oyunlarda üstün olduklarını düşünüyorlar. Elenme korkusu yaşamamak için konseyde tartışan taraf olmak istemiyorlar. Eğer oyunu kaybederlerse bireysel olarak yarışacaklar ve sonrasında gitmemesi kesinleşen isim belli olacak. Diğer kişiler içinse her şey olabilir.

Survivor 19 Nisan Dokunulmazlık Oyunu

Survivor All Star Dokunulmazlığı Kim Kazandı ?

Zorlu bir parkurla karşı karşıya kalan isimlerin şahsi performansları önem arz ederken genel anlamda takımın performansı kazanan takımı belirleyecek. Bunun için oynayacak ve oynamayacak isimlerin belirlenmesi gerekiyor. Survivor bireysel dokunulmazlığı kim aldı 19 Nisan tarihinde öğrenilecek. Saatler 20.00’ı gösterdiğinde TV8 ekranlarında bu heyecana sizler de dahil olabilirsiniz. Acun Ilıcalı‘nın sunumu ile yapılacak olan yarışta yaşanacak herhangi bir tartışma ise yarışmacıların elenmesine veya diskalifiye olmasına neden olabilir. O yüzden herkesin kendi performanslarına yönelmesi ve karşı taraftan gelen tahriklere aldırmaması gerekiyor. Geçtiğimiz hafta yaşanan sert tartışmalar konsantrasyonu bozmuştu ve belki de kazanan takım performansı düşmüştü.

Survivor’da Dokunulmazlığı Kim Aldı ? Hangi Taraf Eleniyor ?

Ünlüler takımı bugün dokunulmazlığı kim kazandı cevabı olamazlarsa kendilerini çok zor bir konsey bekliyor olacak. Ciddi kavgalarla geçen konseyde 4 Berna ve 4 Merve Oflaz adı çıkmıştı. Peki bu hafta konseyde kimin adı yazıldı sonrasında elenecek isim belli olacak. Hakan ve Merve Aydın’ın grubu ayrılmışken halk kimi seçecek ? İlk kadın şampiyon olmasına rağmen SMS sonuçları neticesinde son sırada olarak veda eden Merve Oflaz gibi diğer isimler de şok bir sıralama ile kaybedebilirler. Survivor 19 Nisan yayınlanacak 34. bölümünü kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz. Çünkü geçtiğimiz oyunlara göre çok daha sert geçecek.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>