Survivor Mantı Ödül Oyunu Kim Kazandı 14 Nisan Mantıyı Kim Yedi

Mantı ödül oyunu 1. kısım. 6. dakika 30. saniyede ödül oyunu yarışı başlamaktadır. Mantı ödül oyunu 2. kısım Mantı ödül oyunu 3. kısım

Survivor bu hafta mantı ödülü kim kazandı. Gönüllüler yine büyük bir başarıya imza atarak rakiplerini geride bırakmayı başardılar ve büyük ödülün sahibi oldular. Son haftalarda büyük bir çıkış yakalayarak Ünlüler’i farklı skorlarla geçmeyi başaran ekipte, kavgaların son bulması, tartışmaların artık yapılmamasının sonucu buydu. Survivor mantı ödülünü kim kazandı sorusu bu şekilde cevabını almış oldu. Büyük bir hırsla yarışan isimler sayılarını alarak takımlarına büyük bir avantaj kazandırdılar. Özellikle 14 Nisan ödül oyunu kendilerine hem moral kattı hem güç kattı hem de ruhsal yönden etkide bulundu. Çünkü aç kaldıklarında sürekli olarak tartışmaktalar ve birbirlerine girmekteler. Bunun en büyük nedenlerinden biri de kan şekerinin düşmesi. Mantıyı kim aldı cevaplandıktan sonra biraz daha iyileşerek artık herkes kendi işine bakmaya başladı. Survivor ödül oyunu kim kazandı ?

Ünlüler: 7                                        Gönüllüler: 10

Seneray ve Nadya oyununda: Serenay kazandı. (Ünlüler)
Doğukan Manço ve Hilmi Cem oyununda: Hilmi Cem kazandı. (Gönüllüler)
Merve Aydın ve Begüm oyununda: Begüm kazandı. (Gönüllüler)
Hakan ve Hasan oyununda: Hasan kazandı. (Gönüllüler)
Berna ve Sahra oyununda: Berna kazandı. (Ünlüler)
Pascal Nouma ve Turabi oyununda: Pascal Nouma kazandı. (Ünlüler)
Merve Oflaz ve Özlem oyununda: Özlem kazandı. (Gönüllüler)
Serenay Aktaş ve Sahra oyununda: Serenay kazandı. (Ünlüler)
Pascal ve Hasan oyununda: Pascal kazandı. (Ünlüler)
Merve Oflaz ve Nadya oyunununda Nadya kazandı. (Gönüllüler)
Doğukan ve Bozok oyununda: Bozok kazandı. (Gönüllüler)
Berna ve bEgüm oyununda: Berna kazandı. (Ünlüler)
Hakan ve Hilmi Cem oyununda: Hilmi Cem kazandı. (Gönüllüler)
Merve A. ve Özlem oyununda: Merve A. kazandı. (Ünlüler)
Serenay ve Sahra oyununda: Sahra kazandı. (Gönüllüler)
Pascal ve Bozok oyununda: Bozok kazandı. (Gönüllüler)
Merve A ve Özlem oyununda: Nadya kazandı. (Gönüllüler)

Mantı ödülünü kazanan takım: GÖNÜLLÜLER

Survivor Mantı Ödülü Kim Kazandı 14 Nisan 2015

Survivor All Star ödülü kim aldı bugün de belli oldu. Bugün kim kazandı anlaşılırken özellikle erkekler bakımından kolay kolay sayı vermeyen Gönüllüler yine önde bitirerek mantıyı yediler. Sürekli olarak oyun kaybeden Ünlüler ise yine büyük bir tartışmanın içine girmek üzere. Kendilerine bir türlü gelemeyen ve oyunlarda çok kötü performans gösteren isimler hedef olurken elenecek isim de yavaş yavaş belli oluyor. Kendilerine göre iyi performans sergilediklerini düşünseler de son kararı halk verecek. Survivor mantı ödülünü kim kazandı ve bugün mantı kim kazandı soruları cevaplarını almıştı.

Survivor All Star

14 Nisan Survivor Kim Kazandı ? Ödül Oyunu Kimin Oldu ?

Yarışmacılar gibi Türk halkı da artık performansa göre oy vererek hakedenin adada kalmasını istiyor. Bu şekilde üst düzey heyecanlı anlar yaşanırken adrenalin dolu sahneler de yayınlanmış olur. Survivor bugün kim kazandı ve bugün ödül oyununu kim kazandı net bir şekilde cevabını almış oldu. Son oyunlardaki üstünlüğüyle kazanmaya devam ederken ödülleri de götürmeye devam ediyorlar. Açlıkla mücadele ederken böylesine bir ganimet kazanmak onlara büyük bir güç katmış. Survivor bugün mantı ödülü kimin oldu gibi pek çok soru oyun başlamadan sorulsa da başladığı anda kimin kazanacağı net olarak belliydi. Ödül oyunu mantı kim yedi ?

Survivor Bugün Ödül Oyunu Mantı Kim Aldı ? Mantı Kim Yedi ?

Ünlüler takımından erkekler olarak Hasan yine büyük bir mücadele örneği verse de takımının kaybetmesinin önüne geçemedi. Yine Merve Aydın da birkaç oyun alarak destek olsa da Survivor All Star mantı ödülü 14 Nisan kim kazandı cevabı olamadılar. Bireysel olarak bakıldığında güç anlamında Gönüllüler bir adım öne çıksa da zaman zaman stratejik çözümleri ile rakiplerini geçmeyi başarıyorlardı ancak son kavgalardan sonra artık o motivasyon da moral de kaybolmuş durumda. Elenecek isim belli olduktan sonra adada suların biraz durulması bekleniyor ancak bu ne kadar gerçekleşecek kimse bilmiyor. Survivor yemek ödülü mantı kim aldı sorularının cevapları verildi ve son bölüm ödülü kim kazandı belli oldu. Bu hafta ödül oyunu kim kazandı ?

Survivor Bu Hafta Mantı Ödül Oyunu Kim Kazandı ? 14 Nisan

Bugün Survivor kim kazandı ve son ödül oyunu mantı kim aldı Gönüllüler takımından oynayacak isimler kararlaştırıldıktan sonra belli oldu. Turabi ve Bozok arasında ufak bir tartışma yaşansa da kısa sürede çözüldü ve mantı ödülü kazanmak için çaba gösterildi. Özellikle Hasan ve Hilmi Cem oyunları sırasında sayılarını alırken Survivor ödül oyunu kim kazandı sorusunun cevabı olmaya başladılar. 14 Nisan Survivor All Star bu şekilde sonuçlandı ve ailelerinden gelen şarkıların da tadını çıkardılar. Survivor mantı kim yedi ?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1 Yorum Yapıldı

  1. Esin Özkan

    15 Nisan 2015 at 11:20

    Kale içten yıkılır birbirleriyle anlaşamayan takımlar asla başarılı olamazlar.Hakan’ın tuttuğu balığı kendi grubuyla paylaşması hiç güzel değildi.