TEOG Tatili Kaç Gün Olacak ? TEOG Sınavlarında Tatil Olacak Mı ?

Liseye girecek olan öğrencilerin yarıştığı TEOG sınavları ile beraber tatil haberleri de yayılmaya başladı. TEOG nedeniyle okullarda ders işlenmeyecek ve sınav tatili yapılacak. Sınavaya igmreyen öğrenciler de tatilden faydalanacakken tatil kaç gün olacak şuan için bilinmiyor. Yöneticilere danışılarak bir fikir edinilmeye çalışıyor. TEOG sınav tarihlerinin belirlenmesinden sonra 1 Mayıs tatilinin de sınav tatiline denk gelmesi ile birlikte kaç gün tatil yapılacak merak ediliyor. Ortaokullu ve ilkokullular TEOG tatili yapacaklar ve tatil süresinin 5 gün olacağı ifade ediliyor.

TEOG Sınavı

8. sınıf öğrencilerinin gireceği Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı ile birlikte lise tercihleri yapılacak ve artık liseli olacaklar. Meslek hayatlarında çok önemli bir dönüm noktası olan üniversite sınavlarından iyi bir sonuç almaları için TEOG sınavı tatili iyi değerlendirerek düzgün çalışmayla güzel bir liseye gitmeleri gerekiyor. Son sınıf öğrencileri TEOG tatil hesaplamalarını çalışmayla geçirirken diğer öğrenciler de doya doya eğlenecekler. 1 Mayıs’ın da eklenmesiyle beraber öğrencileri uzun bir tatil maratonu bekliyor.

29 Nisan Çarşamba günü ve 30 Nisan Perşembe günü milyonlarca öğrenci için TEOG sınavları tatili olarak resmileşecek. 8. sınıflar sınav giriş yerlerden hazır bekleyecekken tatillerin birleşmesi ile birlikte tatil kaç gün olacak sorusu 5 ile cevaplandırılıyor. Nisan ayında hangi günler tatil denirse 23 Nisan ile birlikte ciddi sayıda gün tatil olarak geçilecek.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>