Kavun İle Müzik Keyfi

Kavun ile müzik keyfi mi olur diyenleri duyuyorum. En azından kavunun varlığından haberdar olmayanlar. Bahsettiğimiz kavun tabi ki yaz aylarının zevkle yenen tatlı tatlı kavunu değil. Bahsettiğimiz Mynet’in hizmetlerinden mükemmel kavun özelliği. Kavun ile bütün şarkıcıların neredeyse bütün şarkıları yer alıyor. Buranın belki de en güzel yönü müzikler indirilemiyor. Yani Mynet korsana karşı. Bu yönü gayet güzel.Kavun’un kullanımı gayet kolay Mynet’e eğer üyeliğiniz varsa onunla giriyorsunuz. Yoksa zaten pek mühim değil çok kısa bir şekilde üye olabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben çok çok aradığım ama bulamadığım şarkıları orada bulabiliyorum. Gayet rahatlıkla bulabiliyorum. Üstelik şarkıcıların popüler olmalarına gerek yok kıyıda köşede gelmiş şarkıcılarda burada yerini alıyor. Herkes MYNETin bu KAVUN özelliğini kullanmalı.İndiremezsiniz ama rahat rahat dinlersiniz. İsterseniz sanatçının bütün albümünü listeliyip sıradan dinleye bilirsiniz. İsterseniz şarkıları tek tek listeye ekler ve dinlersiniz. İsterseniz listeyi kaydedersiniz. Arkadaş listesi oluşturabilirsiniz. Gayet başarılı bir sistem hakkını yememek lazım.

Kavun kullanıcıları kolay kolay bu hizmetten vazgeçemez. Arkadaşlarınızla listenizi paylaşabilir. Listeleri oylayabilirsiniz.

İyi Kullanımlar.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>