MHP Okmeydanı Seçim İrtibat Bürosuna Saldırı

Son günlerde yayınlanan ses kayıtlarından modern ismiyle tapelerden mutlaka haberiniz vardır. Bu kasetlerde öyle konuşmalar var ki aklını hayaliniz durur. Milletin *** koymaya niyetlenmiş iş adamları mı dersin buna inşallah diyen imanlı hırsızlar mı dersin ne ararsan var. Hatta bu kasetlerden öğrendiğimiz kadarıyla Habertürk -ki Türk ismini kullanmayacağım artık bu kanal için- sahibi bizim amcaya “her yerinizden öperim” demediği kalıyor. Böylesine rezillik sanıyorum daha evvel görülmemişti. Böylesine bir medya grubunun sahibi bile bu kadar nasıl düşer ?

Sanırım oda diğer kayıtlardan anlaşılıyor. Resmen haraca bağlıyorlar bizim büyük patronları. Ağızlarına da güzelce bal çalıyorlar. Seviniyorlar falan her şey iyi hoş. Bu sözde başbakan varya hani bizim büyük amca işte o rezil medyatöre diyor ki Bahçeli’nin söylediklerini niye alt yazı olarak döndürüyorsunuz kaldırın onları kaldırın diyor. Kendi mitingini canlı yayınlayan onlarca kanal varken halen Sayın Bahçeli’nin sözlerinin alt yazıyla geçmesine bile tahammül edemiyor. MHP nasıl bir korku yarattıysa kendisinin üzerinde sürekli Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde oyunlarını oynamaya devam ediyor.

Fatih Altaylı denen zat var ya hani sözde gazeteci ha işte o arıyor patronunu bdp oyları çok düşük MHP’den alıp bdpye koyayım mı diyor.. Bizim patronda bilalciğiyle görüşüp kabul ediyor… Yani bildiğiniz ankette bile oyunu çalıyorlar MHP’nin.

Sonra resmi seçim bürosu açılısında saldırıyorlar Milliyetçi Hareket’e.. Bir ülkü neferi şehadet şerbeti içiyor.. Esenyurt Seçim İrtibat Bürosu saldırının ardından olayı sanki bir kan davasıymış gibi gösterip olayı basitleştirmeye çalıştılar. Alelade bir yargılama yaptılar 9 kişiyi sorguladılar 5 kişiyi içeri aldılar ki 3 tanesi çocuktu..Olay adi suçtur dediler. Terörle alakası yoktur dediler kapattılar dosyayı. Ha birde yasak getirdiler davaya. İşlerine gelmeyen ne varsa yasak getirmeye alıştılar zaten. İnterneti de aldılar ellerine artık. Tek düğmeyle kapatabiliyor artık bizim amca.

Velhasılı bugün saat 23:00 gibi MHP Okmeydanı seçim irtibat bürosuna molotoflu saldırı yapıldı. Molotoflu saldırının ardından 3-5 el ateş edip kaçıp gidiyorlar şerefsizler. Çok şükür ki büroda kimse yokmuş. Sadece maddi hasar meydana gelmiş. Cengiz AKYILDIZ’ın acısı taptaze dururken başka bir acı yaşamasın bu hareket.

Neden biliyor musunuz ? Çünkü bu hareket bugüne kadar öyle acılar yaşamış ki. Ben şahit değilim, yaşım tutmaz ama Milliyetçi Hareketin her teşkilatında şehadet kokar. Her teşkilat işkence kokar. Her teşkilatta Türk düşmanlarının İslam düşmanlarının zarar verdiği bir nefer vardır. Nasıl olmasın ki ? 5000 şehit vermiş bu hareket.

Bugün sessiz kalıyor milyonlarca bozkurt. Birileri kışkırtıyor sürekli. Ne bekliyorsunuz diyorlar ? Sayın Bahçeli’ye kızıyorlar. Çekil git oradan intikam alacak birisi gelsin diyorlar. Ama unuttukları bir şey var. Bu hareketi bugünlere taşıyan intikam duygusu değil imandır. Allah’ın varlığına ve birliğine duyulan imandır. Onun yüceliğine duyulan imandır. Onun adaletine duyulan imandır. Vatanın kutsallığına olan imandır. Biz bu vatanın aşığıyız. MHP Esenyurt seçim bürosuna saldırdılar sonra MHP Okmeydanı seçim bürosuna saldırdılar belki durmayacaklar her seçim büromuza saldıracaklar. Ama biz intikam almak için sokağa dökülmeyeceğiz. Biz sokağa dökülürsek bu nefsi duygulardan olmayacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde oyun oynayarak ülkücüleri sokağa dökmek suretiyle ülkeyi kaosa sürüklemek isteyenlere tek cevap: Hass*ktirin lan ordan…
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1 Yorum Yapıldı

  1. Kürşad Altan

    7 Şubat 2014 at 04:34

    Bu arada ses kayıtları için http://www.youtube.com/channel/UCrDW2nSuCObqXEaMu7RZQtw buraya bakabilirsiniz..