Milyonlar Bu Haberi Bekliyor: Kurban Bayramı Tatili

Önümüzdeki Bakanlar Kurulu’nda resmi tatilin uzatılacağı söylendi. Kültür ve Turizm Bakanı Topçu “ Önümüzdeki Bakanlar Kurulu’nda resmi bayram tatili Pazartesi, Salı ve arifeye gelen Çarşamba gününü de kapsayacak şekilde uzatılacak ” dedi.

kurbanlik-koyun

15 Eylül‘de yapılacak Bakanlar Kurulu toplantısında resmi bayram tatili uzatılacak. Müjdeli haberi Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu verdi. Topçu, ” Önümüzdeki Bakanlar Kurulu’nda resmi bayramın pazartesi, salı ve arifeye gelen Çarşamba gününü de kapsayacak şekilde uzatılacak ” dedi. Böylelikle Kurban Bayramı tatili 7 gün olacak.Henüz bu kararın resmilik kazanmadığını göz önünde bulundurursak şuan resmi tatil günleri şöyle:

23 Eylül Çarşamba günü yarım gün, Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 24 Eylül Perşembe, ikinci günü 25 Eylül Cuma, üçüncü günü 26 Eylül Cumartesi ve son günü 27 Eylül Pazar günü tatil olacak. 28 Eylül Pazartesi günü işbaşı yapılacak.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1 Yorum Yapıldı

  1. Muhammed Gökalp

    21 Eylül 2015 at 00:07

    Türkiye tam anlamıyla bir tatil cenneti ve ben bu durumdan nefret ediyorum.