Siz nasıl algılarsanız algılayın artık

İstanbul, Türk şehridir diyen halt etmiş. İstanbul işgal edilmiş, sokaklarda binlerce Ermeni, Kürt vs olduğunu iddia edenler Türkiye Cumhuriyeti’ne ve Türk milletine hakaret ederek İstanbul sokaklarında boy göstermişlerdir.

Katil devlet hesap verecekmiş. Bak sen şu slogana. Devlet derken sen kimi kast ediyorsun, uzaylıları mı kast ediyorsun ? Yoksa devlet üzerinden Türk milletini mi kast ediyorsun ? Bir devlet katilse o devlette bulunan o devleti devlet yapan insanlarda melek değildir.

İşin özeti “devlet eşittir millettir“. Yani bunların gözünde Ermeni ve Kürt olmayanlar katil… İstanbul, işgal edilmiş bir durumdadır. Onlarca askerin şehit edilmesinde sessizliğe bürünen bir şehirde bir Ermeni öldüğünde sokaklar meydanlar dolup taşıyorsa, Türk devletine ve milletine hakaret ediliyorsa; bunun adi işgaldir. Siz nasıl algılarsanız algılayın artık. İster demokrasi deyin ister özgürlük istersiniz de hak..

Hiçbir zaman ölümleri tasvip etmedik etmeyiz de. Her canlı bizim için değerlidir. Bir insanın fikirlerinden dolayı öldürülmesi veya farklı şekillerde susturulmasını onaylamamışımdır..

Sokaklarda salyalarını devlete karşı akıtıp millete küfür eden bir topluluğunda elbette alkışlanacak bir durumu olamaz…Hrant Dink için yürüyüş yapan ve devletten hesap sormak isteyenler, bu milletin evlatları Ermeniler tarafından katledildiğinde neden ortaya çıkıpta hepimiz Türk’üz demediler.. Türk diplomatları Ermeniler tarafından bir bir vurulurken yurt dışında, Hocalı Katliamı‘nda binlerce Türk, Ermeniler tarafından hunharca katledilirken bunlardan bir tanesi de çıkıp ta acaba ben Türküm demiş midir ?

Madem sizler hepiniz Ermeni’siniz o zaman öldürdüğünüz Türk diplomatlarının ve Türk vatandaşlarının hesabını verin…

Burada görülen o ki Türk milletine ve devletine sistematik bir saldırı bulunmaktadır.

Bu saldırıların sonu nereye çıkacak aslında pekte merak ettiğim bir konuda değil…

Köy çok yakından görünüyor…

Türk dava adamları birbir göçerlerken bu dünyadan bizlere düşen sadece alkış çalmak ve dua etmek değildir.. Onlar gibi dava adamı olup davamızı yaşatmak olacaktır…

Türk olup Türk gibi düşünenler çoğaldığında bu millet yücelecektir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>