Yazar Ol

2010 yılı itibariyle yayın hayatına başlayan Yazan Gençlik, uzun süredir kemik kadrosu ile yayın hayatına devam etmektedir.

Yazan Gençlik’te konu sınırlandırması olmadığı gibi herhangi bir alanla ilgi çok uç makalelere, yazılara dahi denk gelebilirsiniz.

Sade ve gösterişsiz bir yapıyı benimseyen Yazan Gençlik, her ne olursa olsun yayın hayatına başladığı andaki kalitesinden, ilkelerinden ödün vermeyen bir ekip olmaktadır ve olmaya da devam edecektir. Sizler de mütevazi sayıda takipçisine çeşitli konularda yayınlar yapan Yazan Gençlik ekibine gönüllü olarak katılabilirsiniz.


Yazan Gençlik ekibine neden katılmalıyım ?

  • İlgilendiğiniz alanlarda makaleler, yazılar yazarken paylaşımlarınıza derinlik katmak adına yapacağınız araştırmalarda ilgi alanınızda tam donanıma sahip olacaksınız.
  • Sadece makale yazmak zorunda olmayacağınız için isterseniz gündemdeki bir olayı konu edinerek oluşturduğunuz bir yazı sayesinde sesinizi duyurabileceksiniz.
  • Profesyonel olarak yazar olmanın amatör bir yazar olmaktan geçtiğini bilenlerimiz, Yazan Gençlik ile yazarlık kabiliyetini geliştirebilecek.


Yazan Gençlik yazarlarında hangi şartlar aranmaktadır ?

  • Herhangi bir konuda derin bir bilgiye, tam donanıma sahip olmanız gerekmiyor. Araştırmalar, incelemeler yaparak da gerekli bilgiye ulaşılabilir ancak makalelerinizi, yazılarınızı yazarken kesinlikle Türkçe yazım ve imla kurallarınıza uymanız gerekiyor.
  • Yazan Gençlik ekibine katılmak için yazarlık deneyiminizin olmasına gerek yok. Yazar olmak istemeniz, bu yönde çaba göstermeniz yeterli.
  • Elbette tüm vaktinizi yahut boş vakitlerinizin tamamını Yazan Gençlik için harcamanız gerekmiyor ancak gerekli ilginin de gösterilmesi gerekiyor.

Aşağıdaki formu doldurarak yazarlık başvurusunda bulunabilirsiniz. Sizleri de Yazan Gençlik ekibinde görmek isteriz.

Ad Soyad (gerekli)

Kullanmak istediğiniz Kullanıcı Adı / URL

" Belirlemediğiniz taktirde Ad Soyad URL olarak belirlenecektir.

Epostanız (gerekli)

Kısaca kendinizi tanıtınız.

Yazı Kuralları'nı kabul ediyorum.

Formu doldurduğunuz takdirde kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bir süreliğine yazar alımı durmuştur !