2017'de Vizyona Girecek En İyi Devam Filmleri | Yazan Gençlik

2017’de Vizyona Girecek En İyi Devam Filmleri

Sinema ile buluşan bazı filmler geniş bir hayran kitlesine ulaşıyor ve bununla beraber insanların devam film beklentisi artıyor. Bunu gören yapımcılar ise bu durumu değerlendirerek insanları hayran bırakacak devam filmlerini çekmeye devam ediyor. İşte 2017 yılında vizyona girecek en iyi devam filmleri ve vizyon tarihleri.

5. Hızlı ve Öfkeli 8

hizliı-ve-ofkeli-8

Uzun soluklu serilerin başında gelen Hızlı ve Öfkeli, ilk filminden bu yana heyecanı bitmeyen bir film. Film 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek. Filmin fragmanında aksiyonun devam ettiği ve yine bizi nefes kesen araba yarışları bekliyor.

4. Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatmaz

karayip-korsanları-olu-adamlar-masal-anlatmaz

Uzun süredir beklenen ve çıkıp çıkmayacağı konusunda şüphelere sebep olan Krayip Korsanları serisinin yeni filminin fragmanının yayınlanması hayranlarını sevindirdi. Johnny Depp filmleri arasında en çok ilgi gören ve en pahalı prodüksiyona sahip olan Karayip Korsanları’nın yeni serüveni yine büyük beğeni alacak gibi. Film 26 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek.

3. Transformers: Son Şövalye

transformers-son-sovalye

23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan Transformers yine ciddi bir hayran kitlesine sahip olan bir yapım. Filmleri kadar oyuncakları ile de dikkatleri üzerine çeken yapımın bu yeni filminde yine beğenileri toplayacağa benziyor.

2. Maymunlar Cehennemi: Savaş

maymunlar-cehennemi-savas

İlk filmi ile büyük beğeni toplayan Maymunlar Cehennemi, ikinci filmi ile de başarıyı elde ederek devam serilerinde başarılı olan filmler arasında anılmaya başlandı. 14 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmi hayranları şimdiden beklemeye başladı.

1. Jumanji

jumanji

1996 yılında vizyona giren ilk Jumanji çocuk filmleri arasında yeni bir çağ açmayı başarmıştı. Çok uzun yılların geçmesi ile devam filminin belkide hiç beklenmeyen filmlerden biriydi ancak filmi unutamayanlara güzel bir haber olarak devam filmi 22 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir