Agar.io'da Takımları Trolleme | Yazan Gençlik

Agar.io’da Takımları Trolleme

4chan’de ortaya çıkıp dünya çapında popülerleşen ve oyuncuya ulaşan Agar.io, oyunlar ile ilgili içerikler üreten blogların ve kanalların en çok üzerinde durduğu online oyun olmaya başladı. Öyle ki sırf agar oyunu videosu paylaşan YouTube kanalı açıldı. Ve tabi web blogları da unutmamak lazım.  Bahsi geçen duruma bir örnek de Jumbo adlı YouTube kanalı. Şuan için 35 videoya sahip yeni açılmış kanal Jumbo, içeriğinin çok büyük bir oranı Agario videolarından oluşuyor. Tabi kanal ilgi görünce başka oyunların da videolarını ara sıra çekiyor ama ağırlık agar oyunu.

Jumbo geçtiğimiz gün bir agario videosu daha paylaştı. ” How to Troll Teams – Agar.io ” başlıklı videonun içeriği ” Takımlar nasıl trollenir ? ” Kabaca anlatmak gerekirse videoda Jumbo ölen bir takım elemanının takma adını kullanarak ölenin takım arkadaşını manipüle edip takımmış gibi davranıyor. Ardından yeterince beslenince diğer oyuncuyu da yiyerek saf dışı bırakıyor.

Agar oyununda her oyuncu bir hücreyi kontrol ediyor. Amaç diğer hücreleri yemek. Oyunda solo bir oynanış var ama takım kuranlar da oluyor. Elbette takımlar tek tabanca takılanlara göre daha güçlü oluyor. Bu da bazı oyuncular için sinir bozucu oluyor.

Jumbo bu videosunda da takımlara savaş açıp onları manipüle edip trollüyor. Dikkat ettim de hep Türklere denk gelmiş. 😀 Keyifli bir video iyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir