Altan Yay Sanayi | Yazan Gençlik

Altan Yay Sanayi

Firmamız ALTAN YAY 10 yılı aşkın bir süredir yay sektöründe faaliyet göstermektedir. Yay üretimi konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan firmamızda, üretimimiz CNC makinalarında ve hassas tolerans değerlerinde gerçekleştirmektedir.

Üretimimiz 0.15 mm – 12 mm arasında ve ISO 9002 ve Militarye test sertifikalı telleriyle yapılmaktadır. Sürekli kalite kontrol sistemiyle ürünlerimiz malzeme girişinden mamül  sevkine kadar kontrol altında tutulmaktadır.
Ürün yelpazemizde; Yaylık paslanmaz teller AISI 302-316, orta ve yüksek karbonlu yaylık çelik tellerden DIN 17223, yağda temperlenerek sertleştirilmiş yaylık çelik tellerden ve Fosfor, Bronz, Pirinç, Alaşımlı ve Alaşımsız yaylık teller ve Bant malzemelerden talebinize uygun her türlü basma yayları, çekme yayları, torsiyon yayları, özel şekilli telform yayları, tel bükme içeren yaylar ve bant yayları üretimi yapmaktayız.

Son işlem; Üretilen yaylarımızın talebiniz doğrultusunda, taşlama makinamızda, taşlama işlemiyle, özel kaplamasıyla konveyor bantlı elektrikli temperleme fırınlarımızda bitirilerek teslim edilebilmektedir.

Firmamız uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla müşterilerimize en iyi hizmet  ve kaliteyi sunmaktadır.

Saygılarımızla:

BAKİ ALTAN

http://www.altanyay.com

İstanbul yay sanayi, yay sanayi, yay firmaları, yay sanayi firmaları, yay sanayii, İstanbul yay sanayi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir