Android İçin En İyi Tarayıcı Uygulamaları | Yazan Gençlik

Android İçin En İyi Tarayıcı Uygulamaları

Android telefonlar için tarayıcı ihtiyacını karşılayan bir çok uygulama mevcutta var. Ancak bunlardan bazıları sorunsuz çalışırken bazıları da yaşattığı sorunlar ile çileden çıkarabilir. Bu nedenle sizlere hazırladığımız listeden dilediğinizi seçerek sorunsuz bir tarayıcıya sahip olabilirsiniz.

web-tarayici

Android için en iyi tarayıcı uygulamaları

1.Google Chrome

Android cep telefonları ile beraber gelen Chrome uygulama olarak oldukça etkili, işlevsel ve hızlı. Tabi bazı konularda farklı ihtiyaçlar ortaya çıktığı için alternatif aranmakta. Ancak şuan için en sorunsuz çalışan Chrome denebilir.

2.FireFox Browser

Masaüstü versiyonunun ilk çıktığı günden beri ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşan FireFox, mobil uygulamalarda da başarısını gösterdi. Hızlı bir tarayıcı olmasının yanı sıra kullanım kolaylığı tercih edilme sebeplerinden.

3.Dolphin Browser

Çok farklı özellikleri olmasa da ilk zamanlarda oldukça etkili olan uygulama bir süreliğine popülerliğini kaybetti. Ancak yeni güncellemeleri ile kendini tekrardan göstermeye niyetli gibi. Kullanabileceğiniz sade ve işlevsel tarayıcılardan biridir.

4.Opera Browser

Opera düşük boyutu ve kota dostu olması ile kendini tanıtan tarayıcılardan biri. Masaüstü versiyonunda da oldukça başarılı olan programı telefonunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

5.Yandex Browser

Google ile olan rekabetini tarayıcıda da göstermeye çalışmakta. Chrome tabanlı olan tarayıcı oldukça hızlı olması dikkat çeken özelliklerinden biri. Yandex özellikleri ile direk uyumlu olması da Yandex uygulamalarını kullanan kişiler içinde yararlı olacaktır.

Tarayıcıları kendini deneyip test ederek kendinize en uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir