Başkomisere Tokat Atmak | Yazan Gençlik

Başkomisere Tokat Atmak

Bu şerefsizle iyice azıttı. Sözde milletvekili sebahat teröristlerin önderliğini yaparken dağılın ikazlarında bulunan polis güçlerinin başkomiserine tokat attı. Türkiye Devletinin temsilcisine tokat atan o şerefsiz utanmadan “Bir milletvekiliyle ne biçim konuşuyorsun.” deme cesaterinde bulundu.

Yani aklım almıyor. Sen teröristlerin önünde yürüyeceksin. Türk Devleti’ni bölmeye çalışacaksın. Kısaca şerefsizlik, haysiyetsizlik, onursuzluk, babasızlık yapacaksın sonrada gelip görevini yapan başkomisere tokat atacaksın. Yani rüyamda görsem inanmam. Kalkar gülerim. Ama her nasıl oluyorsa mümkün değil denilen olay başımıza geldi.

Şuana kadar askerimize, polisimize ve hatta sivillerimize kurşun sıkan eller şimdi tokat atmaya başladı. Sayın Devlet Bahçeli’nin dediği gibi “o eller kırılmalı”. O şerefsizlerden bunun hesabı sorulmalı.

Şırnak Emniyet Müdürlüğü ve Başkomiser Çetiner, Cumhuriyet Başsavcılığı’na ”Halkı suç işlemeye tahrik etmek, terör örgütünün propagandasını yapmak, görevli memura mukavemet ve hakaret” ile ”2911 sayılı kanuna muhalefet” iddiasıyla ayrı ayrı suç duyurusunda bulundu.

Öte yandan Silopi Cumhuriyet Başsavcılığı da izinsiz yürüyüşte çıkan olaylarla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

Silopi’de  Nevruz kutlamalarının ardından BDP Milletvekili Sebahat Tuncel’in de bulunduğu bir grup ilçe merkezinde izinsiz yürüyüş düzenlemiş, uyarılara rağmen dağılmayarak güvenlik güçlerine taşlı saldıranlarda bulunan gruba biber gazı ve tazyikli suyla müdahalede bulunulmuştu.

Bu sırada BDP milletvekili Sebahat Tuncel’in Başkomiser Murat Çetiner’e tepki göstererek, tokat attığı kamera kayıtları ile görüntülenmişti.

Sebahat Tuncelden Başkomisere Tokat Videosunu İzleSebahat Tuncelden Başkomisere Tokat Videosu

Video İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir