BMW 3.0 CSL Hommage İç - Dış Tasarımı Resimleri | Yazan Gençlik

BMW 3.0 CSL Hommage Tasarımı

Alman otomotiv devi BMW, periyodik olarak konsept otomobiller hazırlıyor. Klasik otomobillerini onurlandırmak adına yaptığı bu hareket ile BMW tasarım ekibi  M1 Hommage’ı tasarlamış BMW i8’i bu konsept tasarımın üstüne inşa etmişti. Yeni konsept otomobili ise adeta gelecekten fırlamış gibi… Klasik 1970 coupe modelini temel alarak tasarladığı yeni konsept otomobili 3.0 CSL Hommage sarı rengi ve agresif duruşuyla dikkat çekiyor.

Köpekbalığından ilham alınan BMW CSL Hommage spor otomobilde karbon fiberden üretilen ön splitter, 21 inç çapında jantlar ve lazer LED farlar bulunuyor. BWM’nin yeni spor otomobilinde eBoost teknolojisine sahip 6 silindirli 3 litrelik (turbo beslemeli) bir motor bulunuyor.

Ancak hayranlarına kötü haberimiz var. 2015 model BMW spor otomobilin üretim bandına çıkmayacağı şirket yetkilileri tarafından beyan edildi.

Gelin Yazan Gençlik’in sizin için hazırladığı BMW 3.0 CSL Hommage galerisine bir göz atalım.

Ön Tasarım
bmw-csl-hommage-dis-on-perspektif

bmw-csl-hommage-on-tasarımAgresif bir görünüme sahip olan otomobilde karbon fiberden üretilen ön splitter adeta göz kamaştırıyor.

Arka Tasarım
bmw-csl-hommage-arkabmw-csl-hommage-arka-ledbmw-csl-hommage-dis-arka-alt21 inç çapında jantlar ve lazer LED farlar bulunuyor.

İç Tasarım
bmw-csl-hommage-icBMW 3.0 CSL Hommage’ın minimalist direksiyonu ise akıllara Volkswagen’ın geçtiğimiz hafta tanıttığı Golf GTE Sport’un tasarımını hatırlatıyor.

Üstten Görünüm
bmw-csl-hommage-ust

3.0 CSL Hommage vs Klasik Coupe Model
bmw-csl-hommage-vs-1970-coupe1970’lerin klasik coupe modellerini günümüze uyarlanmış bir versiyonu olarak dikkat çekiyor

Yandan Görünüm
bmw-csl-hommage-yanSpor otomobil, köpek balığından ilham alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir