Danla Bilic Hangi Estetikleri Yaptırdı? | Yazan Gençlik

Danla Bilic Hangi Estetikleri Yaptırdı?

Danla Bilic Hangi Estetikleri Yaptırdı?

Yaşamımızın en aktif ortamı şimdilik sosyal medya. İnternet platformlarının günden güne yaygınlaşması ve bazılarının demirbaş uygulamalarımıza dönüşmesi ile birlikte fenomen dediğimiz kanaat önderleri kendilerini göstermeye başladı. Milyonlarca takipçi edinerek neredeyse bu mecralara yön veriyorlar. Facebook ve Twitter’ın çokça metin üzerine kurgulu olması üzerine görsel odaklı Instagram ve YouTube fazlasıyla tutuldu ve şu an gençlerin gözdesi. Elbette influencer’lar buralarda oldukça aktif. Son dönemlerin en çok konuşulanı ise Danla Bilic. Makyaj yaparak kameramanıyla sohbet edip, takipçilerinin yorumlaması şeklinde başlayan macerası artık binlerce kişinin abone olması biçiminde devam ediyor. Göz önündeki halleri pek tabii ki eleştiri veya övgü malzemesi. Genellikle estetikleri gündemden düşmüyor. Yine bunun sebeplerinden birisi de neredeyse belli aralıklarla paylaştığı pozlardaki farklılık.

Danla Bilic’in Yaptırdığı Estetikler

Başta kadınlar, genel olarak da tüm insanlar günümüzde yüzünde veya vücudunun herhangi bir yerinde değişikliğe gitmek istiyor. Hal böyleyken sektöre talep ve dönen para hayli yüksek. Kaldı ki paradan ziyade işlem sonunda beklenen elde edilemezse kaybedilen eski görüntü bile aranabiliyor. Olaya bu konudan bakınca Danla bilic doktoru kimsenin dilinden düşmüyor. Orantılarının milim şaşmaması ve vücuttaki diğer noktalarla uyumluluğu övgü topluyor. Peki ünlü isim tam olarak hangi estetikleri tercih etti derseniz hemen başlayalım.

Mide Ameliyatı

Beyaz Show’a çıktığı gece Twitter’da bolca bahsedilen şey kilolarıydı. Birçok kişi tarafından ağza alınmayacak ifadeler kullanılmıştı. Kendisi çok etkilenmiş olacak ki ilk işi zayıflamaya çalışmaktı. Diyetle ve sporla belli bir aşamaya ulaşınca fazlasını talep ederek midesinden ameliyat geçirdi. Geldiği nokta nasıl zayıfladı diye soruların dolaşmasıydı.

Burun

Herhangi birisine en çok neresini değiştirmek ister şeklinde sorsanız, hepimiz burnumuzu gösteririz. Herkesin burnuyla alakalı irili ufaklı şikayetleri vardır. Danla Bilic estetik görünüm için burnuna müdahaleyi eksik etmedi.

Çene

Yüzün altını tamamen değiştiren ve diğer fenomenlerin de eklediği Jawline Fille sayesinde sanki bambaşka bir surata kavuşmuş.

Diş

Ağzının içine çoğumuz gibi hem sağlık hem de güzel gülümseme adına doğru hamleler yaptırmış. Smile design denilen yöntem sayesinde gülüşünü düzenlemiş.

Dolgu

Dudaklara ve elmacık kemiklere eklenen dolgular ile yine yüzünün ortası değişmiş.

Önceki fotoğraflarına dikkat edince ancak aynı kişi olduğunu çözebilirsiniz. Takdirin insanda olduğunu unutmamak gerekiyor. İşlemler sonrası kendisinin kabul etmesi ve beğenmesi yeterli. Şunu söylemek gerekiyor ki sorulduğunda estetik yapıldığını inkar etmiyor. Siz de yorumlarınızı aşağıdaki kısımdan belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir