Demirtaş keren | Yazan Gençlik

Demirtaş keren

Malum ülkemizin sayısız bölücülerinden biri kendisi. Terör örgütüyle olan ilişkilerini saklamadıkları için direk olarak terörist diyebiliriz. Malesef ülkemizde teröristler mecliste. Eskiden terörist olduklarını saklarlardı ama artık açık açık söylüyorlar. Bunu hiç kimse gelipte bana insan hakkı, cart hakkı curt hakkı diye açıklamasın. Teröristin ne yaşama hakkı vardır, ne barınma hakkı vardır nede konuşma hakkı vardır. Terörist muhatap alınmaz.

Malesef yetersiz yöneticiler yüzünden ülkemiz bu duruma geldi. Bu adamlara ses çıkarmadıkça başımıza çıktılar. Ama Türkiye Cumhruriyeti başbakanı bunlara pek karışmadığı için söyleyecek laf yok. Başbakan seçim vakitleri milliyetçi, seçimden sonrada bunlarla iş birliği yapılıyor. İktidardan öncede böyleydi, şimdi de böyle.

Başbakan Milliyetçilere duyduğu kini teröristlere duymayana kadar bu terör sorunu çözülmez.  Birde o adam(!) çıkıp ben bu ülkeyi seviyorum demez mi deli oluyorum. Neymiş efendim F-16 lar havalanmasa okullar yaptırılırmış. O uçaklar havalanmasa memlekette okulmu bırakırsınız siz ? PKK değilmiydi kaçtane öğretmenimizi öldüren ? O teröristler değilmiydi vatan evlatlarının yanında masun vatandaşları öldüren ? Halen neyin pazarlığını yapmaya çalışıyorsun.

DEVLETMİ İSTİYORSUN

BİZ VARKEN ZOR KURARSIN

BAYRAK MI İSTİYORSUN ?

Merak ETME seni gömer başınada illaki bir çaput bağlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir