Devlet Pkk ile Görüşüyor Demişti

Evet bu günlerde haber kanallarına düşen yeni bir ses kaydı ile Türkiye’nin gündemi yine değişmiş bulunmakta. Türkiye’nin gündeminde yaşanan bu gelişmeler ekonomide yaşansa taşıyamacak kadar paramız olurdu herhalde..

Gün başına bir kaset düşen ülkemiz bununlada yetinmiyor günde 3 kez gelen cinayet haberleri lale devrinin bir nişanesi olarak baş gösteriyor. Canımızı yakan ŞEHİT haberlerinden bahsetmiyorum bile. Ülkemiz o kadar iyi yerlere gidiyor ki önümüzdeki yıllarda 70 milyon kişinin kasetlerini televizyonda görebileceğimizi söylüyor uzmanlar.

Uzmanlar herkesin en az 15 dakikalık kasetinin birilerinin elinde olduğunu ve istendiği taktirde herkesin rezil edilebileceğini söylüyorlar. Uzmanlar diyorsa kesin doğrudur diyip tam manasıyla inanıyoruz onlara.

Uzmanlar Türk Milleti’nin hafızasının 1 günden ibaret olduğunu ve geçmiş günleri, haftaları, ayları hatırlamadığını yaklaşık 100 yıldır basın – yayın aracılığı ile yapıyorlar. Geçmiş yılları hatırlayan bir Türk  anormal olarak karşılanıyor.Ama çok şükür artıkt teknoloji geliştide azıcık bir tıklamayla ne zaman ne olmuş bakabiliyoruz.. Günün birinde bir tartışma çıkmıştı hatırlarsınız. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli “Devlet PKK ile görüşüyor ” demişti. Hemen peşi sıra AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ise “Hayır efendim olurmu öyle şey. Bize bu şerefsizliği nasıl yakıştırırsınız. Eğer ispatlayamazsanız şerefsizsiniz efendim ” diye çemkirmişti. He bide zamanını tam hatırlamıyorum ama şey demişti “ehe ehe anneler babalar bahçeli tvye çıkınca televizyonu kapatın çocuklarını korkmasın efenim ehe ehe ehe ” Bunuda hatırlıyoruzdur.. Bunun konumuzla alakası yok hatırlatmak için yazdım “ehe ehe ehe”..

Konumuza geri dönelim. Peki bugünlerde ne oluyor ? Başbakanlığa yani AKP’ye bağlı olan MİT’in – pkk ile görüştüğü haberleri bangır bangır televizyonlar tozlanmayı bekleyen bir haber olarak gösteriliyor. Ses kayıtları ortaya çıktı. Öyle konuşmalar yapılıyor ki kimin terörist kimin devlet görevlisi olduğu pek belli değil. Her ikiside tırt olan cinsten.

Bu kasetlerin çıkması beni pek ilgilendirmiyor doğrusu.. Çünkü milletimin yarın unutacağı bir haberi kafama dert etmekten yoruldum. Beni ilgilendiren kısmı şu “ispatlayamazsan şerefsizsin” kısmı.

Şimdi bu ispatlandı ve bizzat akp tarafından doğrulandı.

Şimdi sorma vakti.. “Sen şerefsiz misin Recep Tayyip Erdoğan ” ? Yanlış anlaşılmasın sakın kimseye birşey dediğimiz yok biz sadece merak ediyoruz. Hakaret etmiyoruz katiyyen zaten öyle şeyler olmaz bizde.. Biz sadece bazı arkadaşların sorduğu soruyu sorduk. Bazı arkadaşlar diyorum yani böyle bir soru benim aklımda katiyyen bulunmamakta. Biz sizi biliyoruz efenim. ehehe ehe
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>