En İyi Tatil Uygulamaları

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık tatil planlamaları başladı. Tatil bölgesi ve daha önemlisi konaklama planlamaları içinse akıllı uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu uygulamalarda belirleyeceğiniz özelliklere göre konaklama noktalarını kolaylıkla bulabileceğiniz gibi otobüs bileti, uçak bileti, sözlük gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. En iyi tatil uygulamaları sayesinde planlamalarınızı daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

tatil-plaj

SkyScanner

Önceleri sadece uçak bileti satın almanız için hizmet veren SkyScanner artık otel kiralama, araç kiralama hizmetleri de vermekte. Bu uygulama sayesinde seyahatlerinizde bir çok ihtiyacınızı online olarak karşılayabileceksiniz.

Booking.comDünyanın ileri gelen en büyük otel rezervasyon sitelerinden biri. Dünyanın her yerinden binlerce otel, villa bulabileceğiniz gibi araç kiralaya da bilirsiniz. Ne yazıkki yakın zamanda ülkemizde yasaklanmıştır ve Türkiye için konaklama işlemleri yapılamamaktadır.

TripAdvisor

Bir çoğumuz Samsung telefonlar ile birlikte gelen bu uygulamayı tanır olduk. Dünyanın her yeri için gezilecek yerleri sizlere sunuyor. Yemek, gezi, tarihi yer, otel ve daha bir çok nokta hakkında bilgi verdiği gibi farklı kullanıcıların yüklediği fotoğraflar ve yorumlarını da inceleme imkanınız bulunmakta.

Google Translate

Özellikle yurt dışı seyahatlerinizde sizlere büyük destek olacak Google sözlük uygulaması. Yazarak çeviri yaptığınız gibi hızlı bir şekilde çeviri yapmak için mikrofonuda kullanabiliyorsunuz. Dünyadaki bütün dillere çeviri yapabilen uygulama özellikle cümle çevirileri yaptığı için yurt dışı seyahatlerinde oldukça faydalı bir uygulama haline geliyor.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>