En İyi Ve Kullanışlı Antivirüs Programları | Yazan Gençlik

En İyi Ve Kullanışlı Antivirüs Programları

Kullandığımız bilgisayarlar ve cep telefonları kötü amaçlı yazılımların her zaman tehdidinde bulunmakta. Bu saldırılara karşı ortaya çıkan antivirüs programları ise cihazlarımızı ve doğal olarak içerisinde bulunan bilgileri güvenlik altına almakta. Bu yazımızda kullanabileceğiniz kaliteli ve kendini kanıtlamış bazı antivirüs programlarını sizlere sunacağız.

heck-button

5.McAfee Antivirus Plus

Genel olarak yeni alınan bilgisayarların çoğunda kurulu olarak gelen program. Belirli bir süre ücretsiz olarak kullanmanıza izin vermekte ve sonrasında ödeme yapmanız gerekmekte. Oldukça başarılı olan bu programın dezavantaj olarak sistemi fazla yorması sayılabilir. Programın full versiyonunu 39,99 dolara alabiliyorsunuz.

4.Avast! AntiVirus

Antivirüs dünyasında en çok bilinen yazılımlardan biridir. Taramalarında ağ ve modem gibi unsurları da taradığı için artı bir avantaj sağlamakta. Ancak bilgisayarın işletim sistemini yorduğu da ortada. Full versiyonunun fiyatı ise 24,99 dolar.

3.AVG AntiVirus

Bilgisayarların yanı sıra cep telefonunuzu da harika bir şekilde koruyan program. Özellikle Android telefonlarda çok sık tercih edilmekte. Full versiyonu ise 35,99$. Programın hızlı olması ve işlevsel olması tercih edilme nedenlerinden.

2.Kaspersky AntiVirus

Antivirüs programları arasında en çok bilinen yazılımlardan biridir. Oldukça yüksek tarama gücü sayesinde bilgisayarınızı rahatlıkla koruyabilirsiniz. 60 dolar olan ücretinde 3 lisans bulunmaktadır. Özellikle şirket bilgisayarlarını korumak için oldukça yeterlidir.

1.BitDefender AntiVirus

Bu programın en önemli özelliklerinden biri sistemimi yormamasıdır. Üstün tarama özelliği sayesinde bilgisayarınızı rahatlıkla korumanıza yardımcı olmakta. Aynı zamanda profesyonel versiyonlarının uygun fiyatlara sunulması da kullanıcıların rahatlıkla alabileceği bir program haline gelmesini sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir