Facebook Ruh Eşini Bulma Uygulaması Nedir ? | Yazan Gençlik

Facebook Ruh Eşini Bulma Uygulaması Nedir ?

Facebook kurulduğundan bu yana her geçen gün kullanıcılarını katlayarak arttırıyor. Facebook’ta insanlar içerikler paylaşıyorlar, kendileri ile alakalı duyuruları yayınlıyorlar, arkadaşları ile mesajlaşıyorlar ve daha nice sosyal aktivitenin yapıldığı sosyal  platform, artık sosyalleşme alanı olmuş durumda, sosyalleşme ama sanal bir sosyalleşme bu durum. Arkadaş ilişkilerimiz, sosyal aktivitelerimiz artık bir monitörün arkasında gerçekleşiyor.

Hal böyle olunca sosyal platformlar bu sanal sosyalliği daha keyifli hale getirmek için yeni yeni uygulamalar geliştirmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Microsoft firması, fotoğraftan yaş tahmin etme, bir fotoğrafa bakarak ne kadar erkeksisin gibi cevapları vermeye çalıştığı uygulamalar geliştirmişti.

Ruh Eşini Bulma Uygulaması Nedir ?

Captain Quiz da Facebook ruh ikizinizi bulmaya  çalışan bir uygulama geliştirdi. Sözüm ona Captain Quiz facabook hesabınıza bakarak size ruh ikizinizi bulduğunu iddia ediyor.

Geliştirilen uygulama size ” Who is your true Soulmate ? ” sorusunun yani Gerçek Ruh Eşiniz Kim ? Sorusunun yanıtı veriyormuş. Bu uygulama gitgide Facebook’ta paylaşılır ve konuşulur oldu.

Uygulamayı ilk açtığınızda sizi Facebook hesabınıza yönlendiriyor. Facebook paylaşımlarınız üzerinde birkaç analiz yapan uygulama sonunda size ruh ikizinizi söylüyor. Dikkat her zaman sevgiliniz ruh ikiziniz çıkmayabilir. Aman dikkat !

Ruh ikizini bulma uygulaması bunu nasıl yapıyor ? Derseniz. Captain Quiz’un geliştirdiği uygulama Facebook paylaşımlarınıza yapılan beğenilere bakarak ve sizin vermiş olduğunuz likelar ve yorumları analiz ederek size en iyi arkadaşınız, ruh ikizinizi söylüyor.

Uygulamaya git: http://tr.captainquizz.com/special/soulmate/r/14633487539577471

1 yorum yapılmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir