Fenerbahçe Mobil Uygulaması İnceleme Video | Yazan Gençlik

Fenerbahçe Mobil Uygulaması İnceleme Videosu

Fenerbahçe şu an için tek uygulamasını taraftarlarına sundu. Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Grubu’nun da desteği ve yardımıyla resmi ilk ve dediğimiz gibi tek uygulamasını Google Play ve App Store’da kullanıma sundu.

Uygulama, sadece FB ile ilgili haberler veren sıradan bir uygulama değil. Kulüple ilgili haberlerin yanı sıra detaylı bir şekilde maçları canlı takip edebilme imkânı sunuyor. Fenerbahçe SK Mobil Uygulaması canlı maç istatistikleri olsun, maçın önemli dakikalarına dair bilgilendirmeler de bulunuyor. Gol, penaltı, oyuncu değişikliği ve benzeri maç içi ve maç dışı istatistikler mobil uygulamayı indiren ve kullananlara sunuluyor.

Sadece bu kadar mı ? Tabi ki hayır, FB mobil uygulama esasen sosyal medya odaklı ve dolayısıyla uygulamada sosyal içerikler veya sosyal aktiviteler bolca mevcut. Mesela stattan bir resim çekiyorsunuz ve bunu uygulama üzerinden paylaştığınızda uygulamayı kullanan diğer kullanıcılar bu paylaşımı görebiliyor ve hatta size arkadaşlık isteği de gönderebiliyor.

Bahsettiğim özelliklere ilaveten uygulamada Fenerbahçe’ye dair sadece haberler değil, wiki tarzı bilgiler diyebileceğimiz kulüple ilgili kapsamlı bilgilere de ulaşabiliyoruz.

 

ShiftDelete.Net Ekibi Uygulamayı İnceliyor:

Bütün bu özellikleri göz önünde tuttuğumuzda FB taraftarı olmasanız dahi indirilebilecek bir uygulama. Maalesef uygulama içindeki bilgiler, fikstürden tutunda gol bildirimlerine kadar her şey Fenerbahçe’ye mahsus. Ne yazık ki 3 büyükleri böyle kapsamlı bir uygulaması mevcut değil.

Uygulamayı IOS ve Android işletim sistemi için indirebilirsiniz. FenerBahce.org internet sitesinden uygulama indirme linki / linklerini bulabilirsiniz.

Bakınız:http://www.fenerbahce.org/fbmobile/detay.asp?ContentID=47227

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir