Genç Nesil Üzerinde Oynanan Oyunlar | Yazan Gençlik

Genç Nesil Üzerinde Oynanan Oyunlar

Arkadaşlar Türk Gençleri fokur fokur kaynıyor. Türk Gençlerinin bu potansiyeli Türk düşmanları için gerçekten korkutucu. Bende Türk düşmanı olsam bende korkardım. Çünkü Türk Gencinin savaşta ne kadar duyarlı olduğu tarihte görülmüştür. Bu genç potansiyeli diğer devletler tarafından sürekli bastırma çabalarının varlığı kimsenin gözünden kaçmamıştır.

Türk Gençleri üzerinde nasıl oyunlar var ?  Türk Gençlerinin bozukluğunun farkındasınızdır. Sigara, alkol, uyuşturucu ilköğretimlere düştü. Bütün gençler bi’ tuhaf. Türklükten uzak, dinimizden uzak hareketler içindeler. Türk Gençlerinin bu gidişatına karşı olanlar, bu gidişatı düzeltmek için çalışan insanlar muhakkak var. Bu insanlar Türk Gençliği ve Türk Milleti için çalışmaktadırlar. Türk Gençlerini eğitimle bu hale getirdiklerine inanıyorum. Bunu nasıl yaptılar ? Bunu şöyle yaptılar. Okullara bir gidin sınıflara bir bakın. Eskiden her sınıfta ayrı bir Türk Bayrağı yer alırdı. Atatürk, Türk Bayrağı, İstiklal Marşı, Atatürk’ün Gençliğe Hitabı ve bazı sınıflarda da Andımız. Şimdi sınıflarımızda ayrı bir Türk Bayrağı yok. Buna önem veren müdürlerin olduğu okullar haricinde her nedense Türk Bayrakları yok oldu. Türk Bayrakları kimin, neden zoruna gitti bilmiyorum. Ama o bayraktan rahatsız olanların bizim eğitimcilerimiz olduğunu biliyorum. Kitaplarımızda, derslerimizde Türklük yeterince anlatılmıyor. Az çok bir eğitim varsa da yakında oda gidecektir. Türk yöneticileri maalesef ama maalesef AB’ye girebilmek için ÇOK BÜYÜK TAVİZLER vermektedir. Bu tavizleri her konuda görebiliyoruz. Her şeyi onlara göre ayarlama. Onlara göre düzenleme. Sırf ab süreci sıkıntıya girmesin diye bölücüleri asmaktan kaçanlar bugün ab süresi sıkıntıya girmesin diye öğrencilerimizden, gençlerimizden taviz vermektedirler. Türk Gençleri bastırılmaya çalışılıyor. Türk aile sistemini bozdular. Bunun farkındasınızdır. Ne baba babalık yapabiliyor, ne anne, annelik yapabiliyor nede çocuklar çocukluklarını biliyor. Herkes kendi kafasında takılıyor. Aile bireylerinin bir birinden habersiz yaşaması bizim örfümüz de, adetimiz de yoktur. Türk Gençleri damarlarında ki asil kanı unutup, kanlarına yabancı kan katmaları çok yanlış bir davranıştır. Benim bu Türk kelimesine verdiğim önemi faşistlik olarak, ırkçılık olarak tanımlayanlar, Amerikan, Avrupa ırkçılığı yaparak her gün karşıma gelirken buna hakları olmadığını düşünüyorum. Ben Türkçülük fikirlerini daima savundum. Savunmaya devam edeceğim. Türkçülük fikri, görüşü sadece Türkler için değil tüm Dünya için düşünülen bir fikirdir.  Türklerin hakim olmadığı bir dünya düzeni tamamen savaşa mahkum olacaktır. Türklerin dünya düzeninde barışı sağladığı ortadadır.

Türk Gençleri ve Milleti olarak, ülkemize daima sahip çıkacağız. Kimseye bu ülkeyi teslim etmek gibi bir niyetimiz yok. Kimsenin gücü buna yetmeyecektir. Ülkem ve milletim için kötü düşüncelere sahip olanlar bilmelidirler ki BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ.

1 yorum yapılmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir