GTA Hayrettin: Gerçek Hayatta Olsaydı Türk Versiyon | Yazan Gençlik

GTA Hayrettin: Gerçek Hayatta Olsaydı Türk Versiyon

Her defasında Amerikalıları trolleyen Hayrettin bu sefer de ünlü bilgisayar oyunu GTA 5’te bir Türk karakter olsaydı nasıl davranırdı sorusunu cevaplamaya çalıştığı bir video hazırladı. Hayrettin Amerika’da çektiği troll videolarına devam ederken ” gerçek hayatta olsaydı ” veya ” Türk olsaydı ” ne olurdu konseptinde bir video çekti.

Hayrettin video da “ GTA’da bir Türk nasıl olur ? ”; bunu anlatmaya çalışırken ayrıca GTA‘daki tipler ve mizaçlar gerçek dünyada olsaydı nasıl olurdu sorusunun da cevabını veriyor. Başarılı bir çalışma olmuş ki GTA oyunundaki dinamiklerin tasvirleri gayet iyi ve çok da eğlenceli. GTA dinamiklerini gerçek hayatta görmek insanın yüzünde bir tebessüm oluşturuyor.

Videonun Senaryosu

Hayrettin önce annesinden gelen telefonla kumsalda uyanıyor. Ardından kendine bir bisiklet buluyor. Tabii bisikletin sahibini tokatlamayı ihmal etmiyor. Bisikletle yolda ilerlerken kenarda park halinde ve şoförü direksiyonda olan arabanın yanına yaklaşıyor ve şoför koltuğundaki yaşlı kadının elini öpüp alnına koyuyor. ( Oyunda olsaydı kafasına tekmeyi indirip arabadan atardık. 🙂 )  En sonunda GTA’da olduğu gibi bir araç gasp edip, teypten “Adana Merkezi” açıp dinliyor. Bütün bu vukuatları işlerken üzerinde tabii k bir Türk olarak beyaz atlet ve beyaz baksırı var.

Videoyu beğenenler için hemen söyleyelim Hayrettin devamının geleceğini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir