Hamdi Bey Cömert Bir Teklif Sundu | Yazan Gençlik

Hamdi Bey Cömert Bir Teklif Sundu

Evet arkadaşlar hepimizin ilgiyle takip ettiği Varmısın Yokmusun yarışmasının meşhur bir Hamdi Bey’i var. Bu Hamdi Bey’i biz cimri olarak tanıdık. Pek fazla para vermeyen, parası için canını verebilen bir adam 🙂 . Tabi bu işin şakası kendisini tanımadığımız için böyle birşey diyemeyiz ama verdiği teklifler ortada.

28 Ağustos 2010 Cumartesi günü yarışmacımız duyma engelli çok güzel bir bayan. Başından talihsiz olaylar geçen yarışmacı hayata bağlılığı ile herkesi hayrete düşürdü. Herkes tarafından çok sevilmiş olsa gerek bütün yarışmacılar onunla güldü ve onunla ağladı. Ama bu yarışmacı herkes tarafından  kazanılamayan bir şey kazandı. Hamdi Bey’in sevgisini. Hamdi Bey öyle kolay kolay teklifi yükseltmez. Son 4 e girdiğinde kutusunda 100 Tl, 30 000 Tl, 50 000 Tl ve birde 500 000 Tl vardı. 58000 teklif geldi ve kabul etmedi. Açtırdığı ilk kutu 100 Tl oldu ve tahmin edeceksinizki herkes çok sevindi. Ama sonra açtırdığı kutu 500.000 oldu ve bütün hayaller yıkıldı. Teklif 41.000 olarak yapan Hamdi Bey yarışmacının kararsız kaldığını görünce insanlık duyguları kabarmış olacakki arayarak ikinci bir teklif yaptı tamı tamına 49,000 teklif yapan Hamdi Bey herkes tarafından alkışlandı. Acun Bey’de bu teklifi güzel kullanarak hoş espiriler yaptı.

Yarışmacı çok düşündü ve 1000 lira neden kaybedeyim diye düşünerek yokum demedi tabiki yapması gerektiği gibi varım dedi.Artık kutunun açılma vakti gelmişti ve kutu açıldığında gün tam 19.000 lira fazla kâr ile kapanmıştı. Kutudan 30.000 çıktı ve herkes sevindi. Özellikle yarışmacının sevinç ağnı görülmeye değer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir