Hay Böyle Polise | Yazan Gençlik

Hay Böyle Polise

Bu polisler artık ipin ucunu kaçırdı. Polisler kimin polisi olduklarını unuttular. Türkiye Cumhuriyeti’nde kürtçe çalan şerefsizlere müdahele etmekten korkan polis denizlide Türkiyem şarkısı çalan gençlere müdahale ediyor. Kürtçe şarkı çalan ve düğün için sokağı kapayanlara müdahele etmekten korkan polisler nasıl oluyorda asker uğurlamasının vazgeçilmez şarkısı Türkiyem’i çalan gençlere anında müdahele ediyor.

Polis teşkilatının içini dolduran hocaefendi cemaati yüzünden polis teşkilatı büyük bir kan kaybediyor. Türkiyem şarkısına müdahele edip kürtçe şarkıya müdahele etmekten korkmak vatan hayinliğidir, şerefsizliktir. Düğün yapan adam sokak kapatıyor hiçbir şey yapamıyorsunuz ama Türkiyem Türküsü çalıyor bu şarkı siyasidir çalamazsınız diyor ve uğurlamaya gölge düşürüyorsunuz.

Polis Teşkilatı ya yapması gerektiği gibi yapsın yada adını değiştirsin. Türkiye Cumhuriyeti’nin kolluk gücü olarak görev yapıyorsa  adam gibi yapsın yoksa Türk Gencinin polise olan sevgisi ve saygısını kaybedecek.

Haber Kaynağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir