İş Hayatınızı Kolaylaştıracak Uygulamalar | Yazan Gençlik

İş Hayatınızı Kolaylaştıracak Uygulamalar

Çalışırken genel olarak bilgisayar kullansak bile artık akıllı cep telefonları bizim için bir çok uygulama sunmakta. Bu uygulamaları kullandığımızda çalışmalarınızın daha da pratikleştiğini görebilirsiniz. İşte iş hayatını kolaylaştıran uygulamalar.

mobil-is-hayati

1.Evernote

Samsung cep telefonlarında yüklü bir şekilde gelen bu uygulama not almanızın yanı sıra notlarınızı paylaşmanızı, ekran görüntüsü almanızı, çalışma arkadaşlarınız ile sohbet etmenizi ve daha bir çok özelliği kullanmanızı sağlayan işlevsel bir programdır. Bu program sayesinde iş organize etmek daha kolay.

2.Google Drive

Drive bir bulut depolama ürünüdür. Google güvencesi altında kullandığımız bu depo alanı ücretsiz versiyonu 15gb alan vermektedir. İş dosyalarımızı saklamak için oldukça yeterli bir alana sahiptir. Önemli olan kısım ise Drive uygulaması sayesinde cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden dosyalarınızı anında ulaşma imkanını kullanmanızdır. Bu sayede flash bellek, Youtube’den Para Kazanmanın Püf Noktaları kullanmanıza gerek yok.

3.RescueTime

Bir nevi sizin cep telefonunuzu kullanma şeklinizi analiz eden program, en çok hangi programları kullandığınızı analiz ediyor ve zaman kaybını engellemek için neler yapabileceğinizi sizlere bildiriyor. Aynı zamanda sürekli zaman geçirerek meşgul olduğunuz siteleri de engelleme özelliği var.

4.LinkedIn

Sosyal bir platform olan LinkedIn, diğer sosyal medyalardaki gibi komik videolar, ilginç olaylar yerine iş dünyasında var olan kişilerin nasıl bir profile sahip olduklarını ve onların deneyimlerini inceleyebileceğiniz bir platform.

5.Polaris Office + PDF

Word, Excel, PowerPoint, PDF gibi programlar içerisinde düzenleme, yeni dosya oluşturma gibi bir çok işlevi cep telefonunuzdan kolaylıkla yapabileceğiniz bir uygulama. Bu uygulama sayesinde cep telefonunuzdan tablolar yapabilir yazılar yazabilir ve daha bir çok özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir