İzdivaç Programını Trolleyen Adam Korcan | Yazan Gençlik

İzdivaç Programını Trolleyen Adam Korcan Cinemre

Son günlerde adından söz ettiren, TV programlarının ve yarışmalarının gönüllü trollü Korcan Cinemre, FOX TV’de yayınlanan Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programına damat ayı olarak katıldı.

Talip olduğu gelin adayı ile konuşurken rahat tavırlar sergileyen troll, önce seyircileri kahkahalara boğdu. Ama sonra hem seyircilerin gülüşmelerinden dolayı trollün saygısızca tavırlar sergilediğini düşünen gelin adayı ve locadaki bazı katılımcılar trolle tepki gösterdi. İzdivaç programının stüdyosundaki seyirciler ve programa katılanlar Korcan’a saygısız biri olduğunu ve kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini anlatmaya çalıştılar ama nafile; troll damat adayı hiç oralı olmadı hatta verdiği cevaplarıyla sinirlerini bozdu.

Programın sunucusu Zuhal hanımın, sen biraz rahat mısın sorusuna koltuk kadar değil cevabını vermesiyle niyetini belli etmeye başladı. Ama tam anlamıyla niyetini çözemeyenler trollün mağduru oldu.

Troll-zedelerin diyalogları:

– evet abim var ya, o evlendi ben de onu kıskanıyorum
+ niye ?
– evlendi çünkü, evi var

+ sen biraz rahat mısın ?
– koltuk kadar değil

+ hayattan ders almadıysan hiçbir doğruyu başaramazsın zaten
– belki doğru derse girmemişimdir

+ genç kardeşime bir soru sorabilir miyim ?
– sor abi
+ dürüstçe cevap verecek misin kardeşim ?
– hayır

Birçok sosyal mecrada günün konusu olan troll, elbette İnci Sözlük’e ve İnci Caps’e de malzeme oldu. Hakkında bir çok entry girildi ve caps yapıldı. İnci Caps Korcan Cinemre’nin izdivaç programı videosunu, özet geçerek yeniden düzenlemiş.  Tabi araya kendi mizahını da eklemeyi unutmamış.

Korcan Cinemre Kimdir ?

İzdivaç programını trollemesiyle sosyal medyada son zamanlarda en çok konuşulan isimlerden olan Korcan Cinemre, asılda bu ilk değilmiş. Daha öce de bazı yarışma ve programlara katılıp sunucular ve yarışmacıları trollemiş. Bununla da kalmayıp YouTube kanalında bu trollig ziyaretlerini yayınlıyor.

Korcan Cinemre’nin Youtube kanalı:

https://www.youtube.com/channel/UCllLJVXKCUjSh2fyjqI5MIA

Ayrıca Ekşi Sözlük yazarı olduğu da iddialar arasında. İlk başta İnci Sözlük yazarı olabileceği düşünülüyordu ama… Tabi birden sosyal medyada gündem olunca haber siteleri de bu olayı haber yaptı ve bazı haber kaynakları Ekşi Sözlük yazarı olduğundan bahsediyor.

Başka bir iddia ise bu arkadaşı yarışma ve programların kasıtlı olarak reyting için tuttuğu yönünde.

Her neyse bir gün de böyle geçti gitti.

1 yorum yapılmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir