Joker feat. Defkhan - Yeni Bir Neden Video Klip | Yazan Gençlik

Joker feat. Defkhan – Yeni Bir Neden Video Klip

Joker “Microphone Show” adını taşıyan ilk yasal albümünün ikinci video klibi “Yeni Bir Neden” ile karşımızda. Parçada Joker’e Türkçe Rap piyasasının ilgi ve saygı duyduğu Defkhan eşlik ediyor. Klip Kayseri’de çekilmiş.

Altyapı & Aranje : Joker

Mix & Mastering : Kupa-A

Yönetmen: Mert Hamurcu

Kapak Tasarımı & Kurgu-Montaj : GrapHIGH Design

Keyifli izlemeler… Videonun bir alt bölümünde parçanın sözleri mevcut.

Joker feat. Defkhan “Yeni Bir Neden” Official Video

Satın Al / Dinle : iTunes & Spotify

Sözler:

Defkhan:Hey yo! Ben de muhaf değilim hatadan ve sağlam bi derdim var beynimi dağıtan uzak zevk-i sefadan işle meşgul homie ama emin olun geçtim ben her bi beladan kelama sığar mı ki bilmem ama yürü tanımadığın adamları kirlet aga senin yorumun bana kötü bi beat gibi dittara daa daa daa dittaradaa! git kıçını başını aç kazan para filozof gibi konuşuyor ya sazanlara çok artistlik yaptırıyor kafan sana herkese ama bana değil motherfucker! Defeasy yıllarını verdi bu boka benim flowum crystal meth tekniğim coca moruk rapine bi bak bi de verdiğin poza senin kafa dayanamaz benim gerdiğim oka!
Çünkü mevzu rapse Def dedenizin abisi çaldığın o rhyme’ların tekniğin sahibi Def bu nasıl flow? Ne bileyim aga çözülemeyen bi o bi de Kennedy’nin katili benim adım Rap Def yıpranmaz kanka facebook’ta youtube’ta tıklanmasam da gezdiğin o partylerde rastlamasan da hasta olduğun adamlar hastamdır abla takma sen fazla diss at da gör kalem kağıt mix 1 saate öl beni beğenmeyenler israfı döl benim flowum olmasa rap Sahara çöl beni sahada gör seni şoka sokarım sana tokat atarım saçına toka takarım ben ortam adamı değilim bu rap dediğin olayın en başından sona kadarım!

Joker: Def ve Jok yeni bir depresyon ilacı tüm eczanelerde yüksek çok tirajı yes yes yo! burası EsEs bro! bu nasıl bi ses flow ileri vites go! bilirim ikide bir karalamak için konuşup durursunuz yine bi * var gibi git istikbalini ve pislik halini düşün işimi bana bırak mistik rhyme yapayım hem de bilinçsiz halde sense git kendini birinci zannet hadi gel dağıtayım yüzünü tipsiz fare işin orospuluk mc’lik bahane! yüzüme konuşabileni göremedim hiç ama lafı atıp kaçanlar bitmedi nedense bu piyasada tanıdım fitneyi bi geberip gitmedi * koduğumun tipleri 2002’de yola çıkanım yıkarım o kalemi kalemini kıraraım fitili yakanım o dilini koparıp atarım itin ve çakalın atarı * kadar ipin ve sapanınla oyna bulaşma ritim ver adamım Jokzilla’yı işin içine katalım hadi tamam kuralına değil kralına göre bi şekil yapıp işimize bakalım hiçbiri bilmez ne kaybettiğimi ama hepsi bilir ne kadar kazandığımı en kötü günlerde kaydettiğim bi şarkı gibiyim küfürlü masaldım ve bozuk el yazımla bunu yazardım şimdi işin içine girdi yasallık neyse gençlerin ağzını bozar mı bilmem * rap müziğin pazarlığını!

Joker
Kar yağar fazla güvenme dağlara alıştım ben her gün belalara
hayat güzel ölüm bedava ya bugün için savaş ya da sus ve konuşma
çünkü seni dinlemem hakkımda konuşma beni bilmeden bu da bizi karalaman için yeni bir neden ama konuşamayız götünüz yere inmeden

Fazla güvenme dağlara alıştım ben her gün yalanlara
hayat güzel ölüm bedava ya bugün için savaş ya da sus ve konuşma
seni dinlemem hakkımda konuşma beni bilmeden bu da bizi karalaman için yeni bir neden ama konuşamayız götünüz yere inmeden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir