Jumbo'dan Agario Trollemeleri Video List | Yazan Gençlik

Jumbo’dan Agario Trollemeleri Video List

Büyük balık küçük balığı yer mantığı ile geliştirilmiş olan web tabanlı, çok oyunculu Agario, dünya çapınca binlerce kişi tarafından oynanmakta ve Youtube da olmak üzere birçok platformda gamerlar agario videoları çekmektedir. Youtube’da Agario videoları yayınlayan en başarılı gamer Jumbo diyebilirim. Kanal ağırlıklı olarak agario oynuyor ama seyrek olarak başka oyun videoları da yayınlamaktadır.

Youtube oyun kanallarından olan gamer agario ile ün yaptı. Videolarını özel kılan şey yapmış olduğu keyifli montajları. Öyle ki oyunu oynarken o anki ruh halini mikrofon ve kendi görüntüsü ile değil de videoya montajladığı emoji, çizim ve sesler ile vurguluyor. Bu da onu diğer Youtuberlar’dan ayırıp hızlıca yükselmesini sağladı. Jumbo’nun şu an yaklaşık 800 bin abonesi ve 60’dan fazla da videosu var.

Kanalın aboneleri en çok trolleme videolarını seviyor ve Jumbo da belli aralıklarla troll videoları çekmektedir. Biz de sizin için en eğlenceli ve en çok izlenen Jumbo trolllig videolarını bir liste yaptık. Keyifli seyirler.

 

Jumbo – Agario Sazan.Avi

Gamer virüsün (iğneli yeşil yapılar) yanında bekleyip rakibin kendisini parçalamasına izin veriyor. (Virüsler beslendiğinde fırlayıp oyuncuları parçalama yeteneğine sahip.) Tabii rakibi Jumbo’nun neden hareketsiz kaldığını anlamadığı için şaşırıyor; sunucunun Jumbo’yu dışarı attığını sandığından dolayı yanına yaklaştığında ise mideye iniyor.

 

Jumbo – Agario Takım Trolleme

Gamer önce oyunu izleyici olarak katılıyor. Bir takımda, takımın elemanlarından biri arkadaşını yanlışlıkla yediğinde, Jumbo hemen oyuna yenen takım elemanının adıyla katılıyor ve diğer elemanı aldatır.

Jumbo’nun benzer videoları:
#1 https://www.yazangenclik.com/agar-ioda-takimlari-trolleme-12535
#2 https://www.youtube.com/watch?v=CjFfl8lJKkQ
#4 https://www.youtube.com/watch?v=0_j86nCiw_w

 

Jumbo – Agario Kamuflaj ile Trolleme

Jumbo agario zemininin kareli desenini kopyalayıp, kontrol ettiği baloncuğun deseni olarak ayarladıktan sonra oyuncuları tuzağına düşürür. (Ancak bunu orijinal agar.io da yapamazsınız. Oyunun çakma versiyonlarında bu özellik var.)

 

Jumbo – Agario Keriz Trolleme

Jumbo bu sefer de virüslerin kılığına girer ve oyuncular onu virüs zannedip beslerler.

 

Jumbo – Agario Thug Life


Gamer bu video da ise rakiplerin en zayıf anını yakalayıp bir anda onları mideye indiriyor.

Jumbo’nun benzer videoları:
#3 https://www.youtube.com/watch?v=8QTNUq3SCvg (videonun 0:29 – 0:39 saniyeleri arasına dikkat edin; resmen haykırdım 🙂 )
#1 https://www.youtube.com/watch?v=b6vtbprgOWc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir