Kertenkele 27. Bölüm Fragmanı İzle | Yazan Gençlik

Kertenkele 27. Bölüm Fragmanı İzle

ATV‘nin cumartesi akşamları yayınlanan, sevilen dizisi Kertenkele bu hafta bomba gibi geliyor.  Yeni bölümü 2 Mayıs 2015 Cumartesi günü yayınlanacak olan Kertenkele dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanacağı cumartesi saat 20 Kertenkele seyircisi tarafından dört gözle bekleniyor. Her bölümü keyifle izlenen ATV dizisi yeni bölüm fragmanından da anlaşılacağı üzere yarın akşam izleyicilerini ekrana kütleyecek gibi görünüyor.

Çapkın bir hırsız olan Kertenkele, dizinin geçen bölümlerinde  imam kılığında geldiği mahallede oturan gayri menkul zengini Ekrem beyin torunu Zehra ile sahte evlilik yapmıştı. Ünsal baş komiserle de bacanak çıkmaları işleri iyice karıştırmıştı. Kertenkele de yakalanmamak için imam kisvesi, Ziya Bilgin rolünü iyi oynamalıdır. Yalanlar ve oyunlarla sürekli yakalanmaktan son anda kurtulan başrol, bu sefer de kurtulabilecek mi ? Sürekli sahte evlilik yaptığı Ekrem beyin torununa imamlığı ile ilgili açıklar veren ve son anda uydurduğu yalanlarla kurtulan çapkın hırsız, Zehra’yı bu sefer de kandırabilecek mi ? Bu pek olabilecek gibi görünmüyor. Yoksa Zehra sahte evlilik yaptığı kertenkeleyi ele mi verecek. Kertenkele 27. bölümde neler olacak öğrenmek için yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Kertenkele

Yıllar sonra tekrar kavuştuğu kız kardeşine gerçek kimliğini açık etmemek için daha çok çaba harcayacak olan Kertenkele’yi 2 Mayısta dizinin yeni bölümünde neler bekliyor ? Kertenkele dizi fragmanında pek anlaşılamasa da resmi sitesindeki bölüm özetinde bazı ip uçları var. Başına açtığı dert yüzünden gerçek kimliğini Zehra’ya açık eden Kertenkele 27. bölümde Şevket ile arkadaşlığını bitiriyor. Zehra’nın da her an Ziya Hoca kılığındaki başrolü ele verme riski ana karakteri iyice korkutup strese sokarken,  polis tarafından bir gece kulübünde sıkıştırılır.  Bakalım neler olacak ?

Daha fazlası için yeni bölümü bekleyin. Fragman ve özetten anlaşıldığı üzere keyifli bir bölüm seyircilerini bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir