Kertenkele 30. Bölüm Fragmanı İzle | Yazan Gençlik

Kertenkele 30. Bölüm Fragmanı İzle

Cumartesi günleri seyircileri ekranlara kilitleyen ATV dizisi Kertenkele bu hafta da görünen o ki seyircilerini, takipçilerini ekranlara kilitleyecek. Dün yani 19 Mayıs 2015 günü ATV resmi web sitesinden Kertenkele 30. bölüm fragmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında cumartesi günleri saat 20’de yayınlanan kertenkele bu hafta da yeni bölümüyle heyecanla bekleniyor.

Geçen Hafta Kertenkele 29. Bölümde Neler Oldu ?

Dizi Kertenkele yeni bölümü 30. Bölüm 23 Mayıs 2015 Cumartesi saat 20:00’da yayınlanacak. Geçen hafta, daha önce Kertenkele olduğunu öğrendiği Ziya Hoca’yı eniştesi komiser Ünsal’ın elinden kaçıran Zehra, 29. bölüm bitiminde Ziya Hoca’nın Kertenkele olmasının yanı sıra bir de Kara Faruk olduğunu öğrenmişti. Zehra üstelik çapkın hırsız Kertenkele’nin suç ortağı olmuştu. Geçen hafta Kertenkele ile bir çok suça Karışan Zehra, Kertenkele’nin ona yaptığı iyilikler ile aralarındaki buzlar iyice erimeye başladı. Bu da yetmezmiş gibi Zehra bir de Kertenkele’nin Kara Faruk olduğunu öğrendi.

Bu arada Deli Kenan Ziya Hoca’nın Kertenkele olduğunu  öğrenmişti. Seyircilerin de aklına acaba ” Fellik fellik Kertenkele’yi öldürmek için arayan Kenan’ın baş rolü öldürecek mi ? ” ya da ” İşler iyice karışacak mı ? ” gibi sorular takılmıştı ki zaten bölüm fragmanı izlenimleri bize bunun sinyallerini vermişti. Derken Mafya Kenan her şeyi hatırlamış ve  çapkın hırsız ile kardeş olmuşlardı.

Kertenkele 30. Bölümde Neler Olacak ?

Geçen hafta bunlar olur iken cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümün fragmanı 30. Bölüm ile alakalı bazı ip uçları veriyor. 30. Bölüm Fragmanı İzlenimleri Zehra’nın Kertenkele’nin Kara Faruk olduğu gerçeğini gizleyeceğini gösteriyor.  Ama arkadaşı Selin’e söylediği görülüyor. Kara Faruk ise Zehra’nın bunu öğrendiğini öğrenebilecek mi derken fragmanın bitiminde  jandarmaların Kertenkele’yi tutukladığı görülüyor.

Kertenkele

Ama seyirciler bunun başrolün kurguladığı bir hayal olduğunu düşünüyor.  Bu doğru mu şimdilik bilemiyoruz ama cumartesi günü ATV ekranlarından öğreneceğiz.

Ayrıca Semih Ziya Hoca’ya inat olsun diye kardeşi Doktor Betül’ü tavlamaya çalışırken gerçekten aşık mı oluyor ? Fragman izlediğimiz de aşkını ilan ediyor ama bu da mı hayal bunun cevabını da cumartesi günü alacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir