Kertenkele 31. Bölüm Fragmanı İzle | Yazan Gençlik

Kertenkele 31. Bölüm Fragmanı İzle

Yeni bölümünün 30 Mayıs 2015 günü yayınlanacak olan ATV dizisi Kertenkele’nin  31 Bölüm fragmanı yayınlandı. Cumartesi günlerinin sevilerek izlenen dizisi yeni bölümüyle saat 20:00’de ATV ekranlarında olacak. İyi kalpli bir hırsızın imam kılığında polisten saklandığı bir hikayeyi anlatan televizyon dizisi 31. bölüm ile cumartesi günü 20’de seyircilerinin karşısına çıkacak. Yayınlanan Kertenkele 31. bölüm fragmanı izlenimleri bize bu haftaki bölüm ile heyecan verici bazı ip uçları veriyor. Ama öncelikle geçen hafta dizide neler yaşandı onlara bir bakalım.

Geçen Hafta Kertenkele 30. Bölümde Neler Oldu ?

Geçen hafta değil de daha önceki yani 29. bölümde son sahnede Zehra çapkın hırsız Kertenkele’nin diğer bir yüzü olan Kara Faruk kimliğini öğrenmişti. Tabi bölümün bu şekilde bitmesi dizinin takipçilerini  çok heyecanlandırmış ve bir sonraki bölümü sabırsızlıkla beklemelerine neden olmuştu. 30. bölümde ise Ekrem beyin torunu Zehra, Kara Faruk’un yüzünü görmüştü. Ama bir türlü onunla yüzleşemedi. Kertenkele ise Mafya Sokrat’ın peşini bir türlü bırakmamasından muzdarip. Geçen bölümde olanlar bunu gösteriyor. Sokrat, Kertenkele’yi kendine borçlu çıkarmak için önce jandarmaya ihbar etmiş sonra jandarmadan kurtarmıştı. Bizde halbuki bölüm fragmanını izlediğimizde acaba başrol yakalandı mı diye düşünmüştük. Sokrat Kertenkele’den vazgeçecek gibi görünmüyor. Bu bağlamda Kertenkele’ye engel olanları da ortadan kaldırmaya dahi yeltenmişti. Ünsal’ı öldürmek istedi ancak Kertenkele, Kara Faruk maskesi ile Ünsal’ın hayatını kurtardı. Bölümün sonunda ise Kara Faruk olduğunu öğrendiği Ziya hoca ile yüzleşmeyi kafasına koymuş olan Zehra, tam konuşacakken bir sürprizle karşılaşır. Kertenkele’nin eski sevgilisi ortaya çıkmıştır. 

Bu Hafta Kertenkele 31. Bölümde Neler Olacak ?

Bu hafta görünen o ki seyircileri çok keyifli ve bir o kadar da heyecan dolu bir Kertenkele bölümü bekliyor.

Kertenkele

ATV’nin servis ettiği 31. bölüm fragmanı bu heyecanı tırmandırdı. Yeni bölüm fragmanını analiz ettiğimizde Zehra Kertenkele ile yüzleşiyor gibi görünüyor. Artık birbirlerinden haberdarlar ama işler halen yoluna koyulmuş değil. Kertenkele Ünsal’ın hayatını kurtarmıştı ancak Sokrat’ın adamları Komiser Ünsal’ı kaçırdığı esnada karısı ile girdikleri itiş kakışta karısının bebeğini düşürmesine neden olmuş ve ortalığı iyice karıştırdı. Komiser Ünsal ve Ekram bey başta olmak üzere herkes Zeynep’in bebeğinin düşmesinden Kertenkele’yi sorumlu tutuyor. Bu suçlamalar nedeniyle Kertenkele Zehra’nın hayatında çıkacakmış gibi görünüyor. En azından fragman izlenimleri bu sinyalleri veriyor.

Kafamızdaki oluşan tüm soru işaretlerinin cevaplarını cumartesi günü Kertenkele 31. bölüm ATV ekranından alacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir