Kertenkele 34. Bölüm Fragmanı İzle | Yazan Gençlik

Kertenkele 34. Bölüm Fragmanı İzle


ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran dizi Kertenkele, bu hafta da her zaman ki gibi bomba gibi geliyor. Dizinin takipçileri ve sevenleri muhakkak yeni bölümü dört gözle bekliyorlar. Kertenkele, çapkın bir hırsızın başından geçen komik ve aşk dolu maceralarını anlatıyor. Aşk ile komedinin mükemmel bir kıvamda harmanlandığı bir yapım. Bu su götürmez bir gerçek. Dizinin yeni bölümlerinin sabırsızlıkla beklenmesinin yanı sıra fragmanları da bir o kadar heyecanla bekleniyor.

Kertenkele Bitiyor Mu ?

Dizi sona mı eriyor ? 34. Bölüm final mi olacak yoksa sezon finali mi ? Soruları Kertenkele hayranlarını tedirgin ediyor. Hemen cevabını verelim ve yüreklere su serpelim. Kertenkele tatile giriyor. Yani sezon finali yapılacak. Final değil.

Geçen Hafta Kertenkele 33. Bölümde Neler Oldu ?

Kertenkele bir önceki bölümde Komiser Ünsal’ın bebeğinin katili olmakla suçlandığı için mahalleden gitme kararı almıştı. Tam her şeyi arkasında bırakıp gidecekken Zehra Kara Faruk olduğunu bildiğini söyleyerek durdurmaya çalışmıştı. Tabi Kara Faruk olduğunu bilen Zehra’ya Kertenkele de aşkını ilan etmişti. Zehra sonunda Kertenkeleyi kalmaya ikna etti derken, Kertenkele gitmeye kararlıydı ve tanıdıklarıyla vedalaşmıştı. Tam otogarda gitmek üzereyken bir telefon geldi. Arayan Sokrat’tı ve Ünsal’ı elinden kurtaranın o olduğunu biliyordu. Sokrat’ın tehditleri ise Kara Faruk’u kalmaya ikna etti. Kertenkele 32. bölüm Fragmanı izle: https://www.yazangenclik.com/ekran-kusagi/kertenkele-32-bolum-fragmani-izle-11464

Dizinin 33. bölümünde ise Kertenkele 2. kez komiserin hayatını kurtarır ve hastaneye götürür. Ancak Ünsal yine başrolü suçlar. Herkesin başrole olan düşmanlığı artar. Zehra ise Kertenkele’ye inanıyordur. Zehra 33. Bölüm fragmanında verilen spoilerda olduğu gibi Zehra da Kertenkele’ye aşkını itiraf eder.

kertenkele

Sokrat ise yeğeninin ölümünde Kertenkele’yi de sorumlu tutar. Çünkü Ünsal’ı kurtarması yeğeni Ejder ölmeyecektir. Bu yüzden tehditler savurarak Kertenkele’yi yanın çağırır. Ve Ünsal’ı öldürmesini ister. Tabi Kara Faruk bunu yapamayacaktır. Başrol çok zor bir karar ve ikilemine sıkışmıştır. Bir plan yapar ve Ünsal’ı Sokrat’a yem yapar ve Mafya Sokrat’ı pusuya düşürür. Polis ile Sokrat’ın adamları çatışır, Sokrat vurulur. Herkes öldü sanar. Ama ölmemiştir. Kertenkele’yi polise ihbar eder ve hapse attırır. Ardından hapiste Kertenkele’ye bir telefon gelir. Arayan yine Sokrat’tır. Zehra ile kardeşi Betül’ü  kaçırdığını söyler ve onları kurtarmak için 24 saat verir.

Bu Hafta Kertenkele 34. Bölümde Neler Olacak ?

Sezon finalinde Kertenkele, bir önceki bölümde kaçırılan karısı ve kardeşini kurtarmak için hapisten kaçıyor. Kertenkele sezon finalinin fragmanı izlenimlerinden anlaşılacağı üzere Ünsal komiser, Kertenkele’nin bacanağı olduğunu öğreniyor. Bu bilgiyi de fragmanda Semih veriyor. Başrol Zehra ile Kardeşi Betül’ü kurtarmak için hapisten kaçmanın çaresini Ünsal’ı rehin almakta buluyor.

Biz Kertenkele 34. Bölüm fragmanı yalancısıyız. Gerçeği ve ya daha fazlasını cumartesi günü ATV ekranlarından öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir