Kezzo - Zar Zor Şarkı Sözleri | Yazan Gençlik

Kezzo – Zar Zor

Kirli ve çatallı sesiyle dinleyicilerin gözünde taht kuran isim hazırladığı teklisini müzik severlere hediye ediyor. Bir süredir stüdyodan paylaşımlar yapan Kezzo şimdi de tekrardan hayran bırakacak Zar Zor adını koyduğu singleı sunuyor. Mix aşamasındaki tanıtım niyetiyle çekilen görüntülerin oldukça üstünde.

Zar Zor Şarkı Sözleri

Şu dönemde beklenti ve ticari odaklı işlerin çıktığını görürken Kez gibi kendi duruşuna yakışan hareket sergilen MC sayısı az. Neticede herkes ekmeğinde ve para kazanmak zorunda desek bile icracısı olduğu müzik tarzında en azından kırmızı çizgileri olmalı. Kaldı ki Kezzo şahsen dile getiriyor bunları. İlk gününden bu yana baktığımızda genellikle stil sahipliğininö neminden dem vuruyor. Hatta bahsettiğimiz sebeplerden ötürü Twitter’dan vesaire ciddi tartışmalar yaşadı. O bakımdan Zar Zor içinde de acaba gönderme var mıdır diye merak etmeden duramıyoruz. Çünkü sözleri üstüne düşüp bir şeyler anlatma meramı kendisini tanımlıyor. Flow ve kafiye bütünü konusunda piyasadakilerin gerisinde kalmıyor elbette.

Sadece rap dinleyen kişilerden değilseniz de dinliyor olabilirsiniz. Zira 16 satırlık verse’lerden ziyade ortaya koyduğu nakarat performansı hemen herkesi saniyesinde yakalamakta. Hafif arabesk tonlarda fakat itici durmayacak lezzette. Zaten yaptığı beat prodüksiyon kendi imzasını taşıdığından altyapı üst yapı arasındaki uyum sağlanıyor. Kezzo Silivri’deki macerasını devam ettirirken dinleme listelerinde aldığı yeri görünce tek başına başardıkları takdiri hak ediyor. Sedem Yapım plak şirketini kurduğunda tek ünlü isimleri değil yeraltında kalmış çocuklara şans vereceğini de söylemişti. Yine farklı tarzı benimsemiş insanları görürsek şaşırmamız gerektiğinin altını çizmişti.

Yakında değişik kişilikleri göreceğimiz üretim evinden şimdilik Kezzo Zar Zor çıkıyor. Bakalım bu sefer bize ne söyleyecek ve dinletecek. Kulaklığımızı taktığımızda şarkı sözleri gözümüzde durmadan yaşadığı sıkıntıları, hüzünleri, mutlulukları, mutsuzlukları dinleyicileriyle paylaşan bir adamı canlandırıyor. 3 – 4 dakikalık tracklerde masasına ortak olurken hislerine de ortağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir