Fatih DEDECAN - Kişisel Blog | Yazan Gençlik

Kişisel Blog – Fatih DEDECAN

Bir zamanlar hepimizin tuttuğu saman kokulu günlüklerin yerini artık bloglar aldı. Duygu ve düşüncelerini şifreli, kilitli günlükler yerine bloglarda paylaşan insanlar, böylece daha fazla kitlelere sesini duyurabilmekte. Günlükler deyim yerindeyse raflara kaldırıldı. Bu bağlamda sizlere bu işi uzun yıllardır yapan bir kimseyi tanıtacağız. İsmi Fatih DEDECAN.

Fatih, yazı yazmaya uzun yıllar önce başlamış. İlk önceleri yerel haber sitelerinde kalemini konuşturan Fatih, daha sonra kendi internet sitesini oluşturdu. Maneviyata dayalı yazdığı deneme yazıları bugün onlarca internet sitesinde alıntı olarak kullanılıyor. Önceleri sadece deneme yazıları yazan Fatih, şimdilerde ise kategorilerine araştırma, eleştiri, bilgisayar, internet, tavsiye gibi konular ekledi. Böylelikle 10.000’den fazla takipçiye sahip bir kişi olarak okurlarına daha fazla içerik sunma hedefinde. Yeni yazılarından biri, “bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz” diğeri ise “uzaylılar var mı” başlıklı yazı.

Sizler de dilerseniz yazılara gönül vermiş bu arkadaşımızı internet sitesinden takip edebilirsiniz.

3 yorum yapılmış

  1. İnternet sitesine baktım içerikler biraz yetersiz gibi, galiba başka bir kaynakta tutuluyor yazılar.

  2. İlginç bir internet sitesi, blog desen blog değil, portal desen portal değil. Ama bilgisayar alırken nelere dikkat etmek gerekiyor bu siteden öğrendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir