Kitap Okumak İçin Android Uygulamaları | Yazan Gençlik

Kitap Okuma Tutkunları İçin En İyi Android Uygulamalar

Kitap okumayı çok seviyor ve okumayı cep telefonlarında, tabletlerde ve bilgisayarlarda da devam ettirmek istiyorsanız mükemmel Android uygulamaları kullanabilirsiniz. En iyi kitap okuma uygulamaları sayesine dilediğiniz kadar kitaba ulaşabilirsiniz ve bu sayede istediğiniz zaman kitap okuma keyfini yaşayabilirsiniz.

google-book

Google Play Books

Android denilince tabi ki Google bu konuda öncü oluyor hemen. Google Play Books tercih edebileceğiniz en sağlam uygulamalardan biri. Ücretli ve ücretsiz kitaplara ulaşabiliyorsunuz. Google desteklediği içinde rahatlıkla istediğiniz kitapları bulabiliyor, cep telefonunuzda veya tabletinizde okuyabildiğiniz gibi bilgisayarınızda da okumaya devam edebiliyorsunuz. Uygulamada not ekleme, metinlerin altını çizme gibi bir çok özelliğe sahip olması ile de oldukça kullanışlı.

Kobo

Aklınızdaki kitapları bulmak ve bunun yanında yeni çıkan kitapları da öğrenmek için Kobo’yu tercih edebilirsiniz. Oldukça büyük bir arşive sahip olması da sizin istediğiniz kitabı rahatlıkla bulabilmenize olanak sağlıyor. Gece gündüz okuma özelliği en çok dikkat çeken özelliklerinden. Bunun yanı sıra yine farklı özelliklere sahip ve ücretli kitapların belirli bir kısmını okumanıza izin veriyor.

Aldiko Book Reade

Son olarak tercih edip başarılı bulabileceğiniz bir diğer uygulamada Aldiko Book Reade. Geniş arşive sahip ve kitap satın alma imkanı sunuyor. ePud ve PDF uzantılı kitapları rahat bir şekilde okumanıza olanak sağlıyor. Dosyalarda kişiselleştirme seçenekleri de sunuyor. Okuyucuya rahat okuma ortamı sunması ile de sık tercih edilen uygulamalardan biri olmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir