Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kurtlar Vadisi'ne Rakip | Yazan Gençlik

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kurtlar Vadisi’ne Rakip

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Pana Film’in eski ortağı abi Raci Şaşmaz, Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdarı ve kardeşi Necati Şaşmaz ile olaylı şekilde yollarını ayırmıştı. Bu yol ayrımında da abi Şaşmaz, Pana Film ve Kurtlar Vadisi dizisini kardeşine bırakıp gitmişti. Yeniden sektörde kendini göstermek isteyen Raci Şaşmaz yeni dizisi ile geliyor.

Pana Film ortaklığını bitiren Raci Şaşmaz ile Necati Şaşmaz arasındaki soğuk savaş devam ederken  Raci Şaşmaz’ın yeni dizisi aradaki soğuk savaşı kızıştıracak mı ?  Ama abi Şaşmaz’ın yeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı yayınladı.  Dizi yeni fragmandan anlaşılacağı üzere iddia bir şekilde seyircilerin karşısına çıkacak gibi görünüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu’ya sıkı rakip olacak gibi görünen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin seti de Kurtlar Vadisi’nin ilk yıllarını hatırlattı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman izle nimlerinden anlaşıldığı gibi yeni dizinin başrolünde Vadinin Çıkır’ı Oktay kaynarca var. Oktay Kaynarca, ATV’nin yeni dizisinde mafya babası ” Hızır Çakırbeyli ” rolünde. karşımıza çıkacak. Kurtlar Vadisi’nin alternatifi mi bilinmez ama Raci Şaşmaz yeni dizisi kadrosu Kurtlar Vadisi‘nin eski kadrosunu bir arada toplamış. Vadinin Çakır’ının yanı sıra Testere Necmi’si ve Pala’sı da yeni dizinin kadrosunda. Testere’yi canlandıran Tarık Ünlüoğlu yeni dizide Ünal Kaptanı, Kurtlar Vadisi’nde Pala olarak bildiğimiz Yüksel Arıcı ise yeni dizide Vehbi Akyıldız’ı canlandıracak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Konusu / Senaryosu

ATV ekranlarında yayınlanacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin senaryosunu Raci Şaşmaz ile birlikte Kurtlar Vadisi’nin eski senaristi Bahadır Özdener yazacak. Fragman izle nimlerinden dizinin konusu hakkında pek bir anlam çıkarılır gibi değil. Eylül ayında ATV ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi senaryosu şu şekilde:

Dizi Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrolünü Çakır olarak hafızalara kazınan Oktay Kaynaca’nın canlandıracağı Hızır Çakırbeyli, çocuk yaşata yeraltına inen bir mafya babasıdır. Çakırbeyli sözüne güvenilir, güçlü bir adamdır. Acaba bu özelliğiyle bize Kurtlar Vadisi’ndeki Çakır’ı aratmayacak mı acaba demeden de geçemeyeceğim. Dizinin senaryosuna dönersek; Başroldeki mafya babası bir yol ayrımına gelir. Bir seçim yapması gereken Hızır Çakırbeyli devlet tarafından bu seçime zorlanır. Devlet, Çakırbeyli’den gayrimeşru işleri kontrol etmek için  devlet adına çalışmasını ister. Çakırbeyli’nin iki seçeneği vardır. Ya teklifi kabul ederek  mafya dünyasına ihanet edecek ya da reddederek ebediyen mahkum olacak.  Yeraltındaki mafya ve aşk hayatını birlikte anlatacak. Bu bağlamda dizideki başrolün eşi Meryem, Hızır’ın aşık olduğu mimar Nazlı’nın hamile olduğunu öğrenir ve bu çocuğun doğmasına asla izin vermeyecektir.

Dizinin Kadrosundan Bazı İsimler

Dizinin yayınlana fragmanında sadece dizinin başrolünü canlandıran Oktay Kaynarca gözüküyor ama dizinin kadrosundaki diğer bazı isimler şu şekilde:

Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba,  Sinan Demirer, Hakan Karsak, Emre Törün, Savaş Özdemir, Hakan Karahan, Sevinç Gürşen, Tuna Orhan ve Benian Dönmez

6 yorum yapılmış

  1. Dizi film sektörünün en güvenilir yapımcısı Raci Şaşmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

  2. Racon ve delikanlılık Raci abi’den sorulur eee bunlar Raci abiden sorulursa MAFYA diziside Raci abiden habersiz yapılmaz. Raci abinin olduğu proje projedir.

  3. Fenomen senarist Raci Şaşmaz muhteşem bir projeye daha imzasını atıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz!!!!!!

  4. Özlenilen senarist Raci Şaşmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle yeni sezona bomba gibi girecek.

  5. türkiye de şu ana kadar çekilmiş ve verdiği mesajlarla insanların gözünü açmış dizilerin yapımcısıdır bu raci şaşmaz denilen adam.
    bu adamın arkası sağlam kardeşim nerden alıyor bu cesareti bilmiyorum ama adam cesur yüreklilikle herşeyi anlatıyor. birgün biyerde bu raci şaşmaz ın büyük bir aşiret reisinin oğlu olduğunu duymuştum ne kadar doğrudur bilmem ama adam sağlam belli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir