Mesele iki Dil degil yegen mesele… | Yazan Gençlik

Mesele iki Dil degil yegen mesele…

Basligim ramiz dayinin sözleriyle basladi, cünkü yazimi en iyi sekilde bu cümlerlerle baslaya bilirdim…

Mesele iki dil degil yegen mesele:

Mesele sudur:  IKI DIL  akp ve pkk terrör örgütünün ortak bölme projesidir!

ABD’nin adına kısaca BOP denen Büyük Ortadoğu veya Genişletilmiş Ortadoğu Projesi diye bir projesi vardır ki bu projeninin kendi ifadeleriyle Eşbaşkanlarından biriside R.Tayyip ERDOĞAN’dır. Bu proje ABD’li yetkililerin açıklamaları ile Ortadoğuda 24 İslam ülkesinde rejimleri ve sınırları değiştirmeyi hedefleyen bir projedir. Bu proje kapsamında Afganistan ve Irak örneğinde olduğu gibi Türkiye’nin de sınırlarının ve rejiminin değiştirilmesi vardır.

Iste dogusu bölünmüs bir türkiye haritasi sözde kurdistan ve büyük ermenistan


Irak görüyoruz neler oluyor yüzlerce müslüman kardesimiz ölüyor… Iragi unturmak icin israil filistine savas asti yine kan akti akan kanlar müslüman kanlariydi…

nerden geldi simdi aklima bop? BOP haritasina göre türkiyenin dogusu bölünmüs durumdadir sözde kurdistan olarak Ayrica Agri Dagi ve cevreside Ermenistan olarak gösteriliyor.

Arkadaslar BOP hayata girmistir baslamistir ve sira türkiyede iki dil gelirse eger  bilinki biz bölündük…

Terrör örgütü pkk istiyor diye iki dil getirmeye calisiyorlar okularda istiklal marsi ve andimiz kaldirildi…

birer birer sahip oldugumuz degerleri silmeye calisiyorlar

Aya Sofyaya bakin ic dekorasiyonunu kiliseye benzetiyorlar… camiiler yikiliyor kiliseler aciliyor tarihi kiliseler ibadete aciliyor AIN yapiyorlar bunlara izin verne kim? RECEP TAYYIP ERDOGANDIR! BUNLARIN SORUMLUSU ONA %58 EVETCILERDIR!

Aya Sofyada bir tarihi camiidir niye ibathane olarak acilmiyor? nicin ic dekorasyonu degistiriliyor ve ici adeta kiliseye benzetilmeye calisiliniyor…???

bunlari görmemek icin KÖR duymamak icin SAGIR  veyahuta onursuz olmak gerekiyor.!

Mesele iki DIL degil yegen mesele BOP’dur Mesele terröristlerin moderince ayaklanmasidir.! Mesele sehitlerimize ihanet etmektir mesele haritayi cizmektir mesele….

Nimet cubukcu nicin istiklal marsimizi ve andimizi kaldirdi? buna adam akili bir cevap vere bildimi hayir?

DUYMAK ISTEMEYENLERE INAT: —-> VARLIGIM TÜRK VARLIGINA ARMAGAN OLSUN <——

vakit gelmistir vakit uyanma vaktidir gözleri 4 acip CANAKKALE’de oldugu gibi vatana sahiplenmek korumak vaktidir zaman gelmistir zamani!

MESELE IKI DIL DEGIL YEGEN MESELE ÜLKEYI BÖLMEK!!!!  DIKKATLI OL YEGEN…

5 yorum yapılmış

 1. hiç doğru deyil ne dediğini bilmiyosun git uyu sen Sonana kadar akp sonuna kadar başbakan tamam… herkes salak siz tek akıllısınız değilmi o yüzden %58 aldık evett sonuna kadar evett kıskananlarr çatlasınn da patlasınnn inşallah

  1. Istersen % 70 yapsaydin???

   yazima sen git yat uyu cevabi ile cevap veremesin yazdiklarima güzel bi cvp bul o cvp yaz ondan sonra devam tartisa biliriz

   aksi taktirde git yat uyu rüyanda cevaplari gör derim ben sana!

 2. Yazinizi okudum Seda hanim, ama siz hic Buyuk Ermenistan haritasini gormemissiniz sanirim! Eger Buyuk Ermenistan haritasini gormus olsaydiniz bu haritayi boyle cizmezdiniz. Ayriyettten bugun Ermenistan anayasasinin simgelerinden birisi olan Agri dagidir, kalkipta Ermenistan Agri dagini ve Turkiyenin bir cok sehirini kurtlere yedirmez. Bugun Ermenistan kurtleri kullanarak ulkeyi kaosa suruklemektedir. Teror orgutunun icinde dahi bircok ermini mevcuttur. Buyuk Ermenistanla Kurdistan haritalarini ust ustte koyarsaniz bugun Teror orgutunun Kurdistan adi altinda istedigi Turkiyenin topraklarinin 70% ni Ermenistanda talep etmekte
  Saygilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir