Muti - Bu Neyin Kafası Şarkı Sözleri | Yazan Gençlik

Muti – Bu Neyin Kafası

Afro stilinin yeni temsilcilerinden Mücahit Doğan piyasaya yazı kavuracak hızlı bir giriş yapıyor. Daha çok Muti takma adıyla tanıdığımız rapçi çıkaracağı albüme Bu Neyin Kafası parçasını da ekledi. Gece hayatından baya bahsedilmiş.

Bu Neyin Kafası Şarkı Sözleri

Geçmişe göre hızla değişen eğlence sektörünün parametreleri artık yeraltındaki müzisyenlere şans tanıyor. Eskiden televizyon kanalının ve plak şirketinin kapısın çalmak zorunda kalan şarkıcı kendi profilinden çalışmalarını yayınlayıp başarıya ulaşabilir. Pek tabii ki böyle ünlü olan ve hepimizin sevdiği isimleri saysak bitiremeyiz. Özellikle dostu Heijan’la yaptığı düetler sonrasında gözümüze çarpan Muti ise bahsettiğimiz şekilde parlayanlardan biri. İvmesi daima pozitif ve izlenme sayısı günbegün artıyor. Durmadan üretirken single ile kalmayıp afro trap türünde projesini kısa zaman önce tanıttı. Yazılan sözler ve ritm genel manada dans ettirebilecek cinsten. Zaten Bu Neyin Kafası cümlesi genellikle eğlenmekten dengenin kaybedildiği anlar için kullanılır. Solo bir iş olmasından dolayı acaba normalde nasıl verse okuyor diyenlere cevap verecek. Neticede genel bazda sadece nakarat performansını dinlemiştik.

Bütün şarkıların 3 Temmuz günü dijital platformlarda yer alması bekleniyor. Herkesi bu günde yayınlamasının nedeni de online dinleme servislerinin yayınlama tarihinden kaynaklı. Aynı gün ve saatte neredeyse 5 – 6 tane hit yakalayacak iş çıkınca kimin trend listesinde zirveye oturacağını merak ediyoruz açıkçası. Günümüz rap müziğinde şarkı sözleri önceki dönemlere benzer biçimde ön planda değil. Melodiye ve vokale özel önem göstermek gerekiyor. Halihazırda en çok dinlenenlere baktığımızda durum ortada. Muhtemelen Muti analizini yapıp adımlarını atmıştır. O yüzden camiadaki havaya uyacağını ve yaz günlerinde kafa sallatacak şeyler paslayacağını düşünüyoruz.

Anında kulaklığında bulunmasını arzulayanlara Bu Neyin Kafası sözleri ve audio (ses) versiyonu resmi YouTube kanalında olacak. Öncelikle oranın takip edilmesi ve abone olunması gerekiyor ki çıktığında bildirim gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir