Muti - Puma Şarkı Sözleri | Yazan Gençlik

Muti – Puma

ILS Vision etiketini yapıştırarak piyasaya sürmeye hazırlandığı albümün tanıtımını geçtiğimiz günlerde yayınladı. Değişik tarzıyla dikkatleri toplayan Muti projedeki güvendiği çalışmalardan Puma özelinde iyi bir performans sergiliyor. Bütüne bakıldığında atmosfere uygun.

Puma Şarkı Sözleri

Herkes işini bir bir yayınlamaya başlayınca tekrardan hareketlenen camianın sevilen isimleri öne çıkmaya devam ediyor. Neredeyse her gün yeni hite uyanırken Muti boş durmayıp dinleyicilerini hediyeye boğuyor. Normalde single şeklinde tekli paylaşıp arayı sıcak tutarken yaz mevsimini dolu dolu geçireceğimiz albümü paslıyor. Geçmişe göre değerlendirdiğimiz vakit onlarca şarkıdan oluşan LP göremiyoruz. Keza aynı biçimde yazılan sözleri dilimize dolanacak versiyonda hazırlanıyor. Kısacası hemen tüketilecek ve eğlenilecek ürünler çıkıyor dersek yanılmayız. Benzeri türde Puma insanı dans ettirir seviyede. Hal böyleyken müzisyenler de akıma ve çağa ayak uydurmakta.

Halen Hokkabazlar adlı düet listelerin zirvesine oynarken direkt 6 trackten doğan projenin meydana koyulması bir yerde prestij katıyor. Sadece birkaç parçayla ünlü olup sonrasında adını dahi duyamadığımız onlarca kişi var. Lakin Muti stüdyodan ayrılmayıp mikrofonun başında devamlı mesai harcıyor. Nihayetinde başarı yakalayıp milyonlarca insan tarafından dinleniyor. Instagram storylerini süslemeye hazırlanan müziği ve şarkı sözleri ilgi çekici. Eğlenceli profiline yakışacak tarzda afro trap tekniğini benimsemiş. Bazı Türk rapçilerin bu tarzı merkez alıp önümüze koyduğu şarkı stili oldukça hoş. Hem hiphop içerisindeki ögelerden hem de pop sesinden faydalanalabilmeyi sağlıyor. Örneğin nakaratı ele alırsanız Puma sözleri akla kolay yerleşen ve hemen ezberlenebilir boyutta. Bizce de uç kesimin dışında genele hitap etmeyi hedefleyen MC böyle bir yol izlemeli. Aksi durumda eski yıllardaki formatta yeraltından öteye geçmek hiç kolay değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir