Müzik Haberlerini Takip Edebileceğiniz Web Siteleri | Yazan Gençlik

Müzik Haberlerini Takip Edebileceğiniz Müthiş Web Siteleri

İnsanlar sevdikleri sanatçıların yeni albümlerini, yeni konserlerini ve yeni röportajlarını takip etmek istemekte. Bunu yapmak için de internette sürekli olarak araştırma yapmak oldukça yorucu olduğunu herkes biliyor. Sizlerle paylaşacağımız bu siteler müzik dünyasında çıkan yenilikleri hemen bulmanızı sağlıyor. İşte müzik haberlerinin bulunduğu en iyi siteler.

piyano-tuslari

1. The Music Ninja

Popüler olan sanatçılardan daha çok yeteneği olan ve bu yeteneğini daha çok kişiye göstermek isteyen kişilere imkan sunan bir site. Hip-hop, elektronik müzik gibi müzik türleri üzerinde çalışmalar yapan kişilerin daha çok olduğu sitede halk müziklerini de takip etmeniz mümkün.

2. Pitchfork

Müzik dünyasının En’lerini bulabileceğiniz bir site. En yeni albümler, en iyi albümler gibi seçmelerini inceleyebilirsiniz. Yeni çıkan parçaları rahatlıkla takip edebilirsiniz.

3. Billboard

Popüler müziği takip etmek isteyenleri ise böyle alalım. En iyi single listesinde 100 şarkı barındıran site en iyi albümler listesinde ise 200 albüm barındırmakta. Yeni çıkan şarkıları site üzerinden dinleyebildiğiniz gibi Spotify bağlantısı da sunuyor.

4. AllMusic

Yeni şarkıları rahatlıkla bulabileceğiniz gibi efsane olan şarkıları da bulabileceğiniz bir site. Her zaman güncel olması ve en çok tercih edilen sitelerden biri olması ile istemediğiniz kadar paylaşım sizi bekliyor.

5. YouTube: Just-Released Music Videos Playlist

Yotube tarafından oluşturulan bu liste yeni müziklerin yer aldığı ve her zaman güncellenen bir listedir. Tabi dünya üzerindeki bütün müzikler listelenmemekte. Popüler olan yeni müzikleri bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir