N11'de Banka Kartı İle Ödeme Nasıl Yapılır? | Yazan Gençlik

N11’de Banka Kartı İle Ödeme Nasıl Yapılır?

Yirmibirinci yüzyılda ürün satın alırken gerekmedikçe mağazaları dolaşmıyoruz. İnternetteki güven veren platformlar bu açığı rahatlıkla kapatıp bize hem uygun fiyatı hem çeşitliliği sunuyor. Hal böyle olunca çevremizdeki herkes en az bir kez buradan ürün almıştır. Ancak bazı durumlar yaşanıyor ki çözüm bulunamadığı taktirde bu keyiften mahrum kalmaktayız. Örneğin yaklaşık 10 yıl kadar önce birkaç site banka kartı desteği olmadığından satış gerçekleştirmiyordu. Teknolojinin ve bankacılığın geldiği nokta önündeki engelleri aştı. Bugünkü yazımızda buna parmak basıp N11 üzerinden alışverişlerde banka kartı ile ödeme nasıl yapılırın cevabını vereceğiz. Yine kredi kartı için de tereddüt duyanlar veya alım aşamasında sıkıntı yaşayanlar belirteceğimiz adımları uyguladığında sorun çıkmayacak.

N11’de Kredi Kartı ve Banka Kartı İle Ödeme Yapmak

  1. Almayı arzuladığınız her şeyi ekledikten sonra sağ üstten Sepet simgesine basın.
  2. Tekrar gözden geçirdikten ve adresiniz kaydettikten sonra emin olduğunuzda Ödemeye Geç ifadesini kullanın.
  3. Gelen pencerede alışverişinizi tamamlarken tercih edebileceğiniz ödeme yöntemleri bulunmakta. Eğer bankamatik kartınız üzerinden ödeyecekseniz Kredi Kartı yazılı sekmede durun. (Otomatik olarak sayfa zaten bu sekmede gelecektir. Ödemenin şekli kredi kartı olarak gözükse bile banka kartı ödeme bilgilerini girdiğinizde de işlem gerçekleşecektir.)
  4. Kartınızın numarası (16 sayıdan oluşur ve ön kısmında yazar), üzerindeki isim (numaranın altındadır), son kullanma tarihi (ay ve yıl şeklinde ismin altındadır), CCV2 (arka yüzdeki son 3 sayıdır) bilgilerini kutucuklara yazın.
  5. Tavsiye ettiğimiz 3D Secure kutusunu doldurursanız online alışverişiniz sırasında güvenliği sağlamak adına N11 kimlik doğrulamnızı gerektirecektir. Böylece negatif olayların önüne geçersiniz.
  6. Ardından Ödeme Yap diyerek satın alacağınız ürünlerin parasını ödeyebilirsiniz.

Doğuş Planet‘in hayata geçirdiği online sistem sayesinde birçok avantajdan faydalanırsınız. Kampanyaları ve üyelerine gün gün saat saat verdiği indirim N11’in önünü açtı. Başka siteler 10 – 15 senedir piyasada olmasına rağmen buranın yakaladığı ivmeye ulaşamadı ve hatta birçoğu aktif çalışmasını dahi bıraktı. Kısacası müşteri memnuniyetini ön planda tutup satıcılarını da zarara uğratmamaktadır. Örneğin siz alım satımı kredi kartı ödeme modülüyle yaptıysanız bile paranız tekrardan size gönderiliyor. Böyle düşündüğümüzde hangisini seçerseniz seçin banka kartı da olsa başka bir şey de asla kaybetmiyorsunuz. Üstelik eşyaların hemen hepsinde ücretsiz kargo imkanı var. Efor harcamadan, uygun fiyatla aksesuar, teknolojik cihaz vb. edinmek oldukça kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir