Ne Mutlu Türküm Ne Demektir ? | Yazan Gençlik

Ne Mutlu Türküm Ne Demektir ?

Hepimizin malumu olduğu üzere ülkemizde hükümet, tarafından cennet mekan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Ne Mutlu Türküm Diyene sözüne karşı bir savaş başlatılmıştır. Aslında savaş sadece bu söze değil Türk isminin geçtiği her yere başlatılmıştır. Türkiye’de Türküm demek suç haline gelmiş, ayıp sayılmaya başlanmıştır. Türküm diyenlere ırkçı denilmiş, faşistlikle suçlanmış, küçük düşürülmeye çalışılmış ancak Türk değilim diyenlere düşünce özgürlüğü var denmiş kimse Türk olmak zorunda değil diyerek yaptıkları yıkımın üstünü ört pas etmeye çalışmışlardır.

Vicdanı olan her insanın kabul edeceği bir gerçek vardır. Hiç bir insanın ırk, din, dil gibi temel hakkı bir başkası tarafından kararlaştırılamaz. Türk olmayan hiç kimse Ne Mutlu Türküm demek zorunda değildir. Türk olmayan hiç kimse Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun demek zorunda değildir. Türk olmayan hiç kimse al kanlara boyanmış Türk Bayrağı altında yaşamak zorunda değildir. Naçizane bir çağrıda bulunmak istiyorum. Türk olmaktan rahatsız duyanlar, Türküm denmesinden rahatsızlık duyanlar, Türk Bayrağının dalgalanmasından rahatsızlık duyanlar çağrım sizedir. İstediğiniz zaman Türk Yurdundan ayrılabilirsiniz. Hiç kimse sizi burada tutamaz. Kimse burada kalmanız için size baskı uygulayamaz.

Çeşitli resmi kurumlarda T.C. ibaresinden rahatsız olan insanlar çağrım sizedir. Bu kurum ve kuruluşları kullanmayarak protesto edin. Kimse sizi aidiyet hissetmediğiniz bir devletin kısaltmasının olduğu binalara sokamaz. Eğer bugün bu tavizi verirseniz yarın öbür gün size “Sen Türk’sün artık senin devleti yönetmene müsaade edemeyiz” falan derler. Neme lazım dikkat etmek gerek. O yüzden Türk isminden rahatsız olan herkes bu tarz kurum ve kuruluşlardan uzak dursun. Mesela ben sizin yerinizde olsam okula, hastaneye, belediyeye, devlet bankalarına gitmezdim. Sizde pasif direniş gösterin. Direnin bu faşist yaklaşıma(!)

 Türk isminden rahatsız olanlara bir tavsiyem daha olacak. Sakın ola Türkleri karşınıza almayın. Özellikle hükümet yetkilileri. Aklınızda bulunsun, bu yurt Türk Yurdudur.. Türk isminden rahatsız olanların emirlerini uygulamaktansa onlara Türklerin milli sembolü olan Bozkurtun dişlerini gösterin. O dişleri yedi düvel iyi tanımaktadır. Ve şunu asla aklınızdan çıkarmayın. Türk Andını okullardan kaldırabilirsiniz, Ne Mutlu Türküm tabelasını Türkçü Ziya Gökalp’in memleketi Diyarbakır’dan kaldırabilirsiniz, T.C. tabelalarını tek tek yıkabilirsiniz, Türk kimliğini anayasadan bile kaldırabilirsiniz ama asla Türk’ün damarından akan asil kanı değiştiremezsiniz. Bu kan ki bayrağıma renk verir. Bu kan ki bedenime can verir. Bu bedende bu can yaşadıkça benim dilimi ve töremi kim bozabilir ? Aman ha sakın unutulmasın Türk’e kefen biçenin ölümü korkunç olur !

 Ne Mutlu Türküm Demek Ne Demektir ?

  • Ne Mutlu Türküm ; Benim tarihim her milletin tarihinden daha temizdir. Benim milletim sömürgeci, işgalci ve zorba değildir.
  • Ne Mutlu Türküm ; Benim milletimin dini İslam’dır. Benim milletim yüzyıllarca ALLAH’IN (C.C) emir ve yasaklarını Dünya’da uygulayarak İslam’ın hizmetkarlığını yapmıştır.
  • Ne Mutlu Türküm ; Benim milletim fedakardır, cefakardır.
  • Ne Mutlu Türküm ; Benim milletim mazluma yunus, zalime yavuzdur..

Bu vatan için ölmemiz gerekmedikçe bizden korkun.. Sizi öldürerek değil size güldürerek kazanacağız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir