Öperek Gasp Etti Kadın Kasiyerleri Seçti | Yazan Gençlik

Öperek Gasp Etti Kadın Kasiyerleri Seçti

İstanbul’da bir günde hemem hemen aynı yerlerde olan 3 marketi soyan sapık hırsız, özellikle kadın kasiyerleri gözüne kestiriyordu. Bilhassa ara sokaklardaki marketleri soyan sapık, elindeki bıçağı kasiyere dayadı ve paraları istedi. Genç kız dediğini yaparken, kadın kasiyeri öperek taciz etti. Aynı zanlı bir günde üç marketi soydu ve her soygununda tacizlerine devam etti.

Gaspçı özellikle güvenlik görevlilerinin olmadı ve güvenliğin zayıf olduğu ara sokaklardaki marketleri seçiyordu. Marketin içerisinde müşteri olmadığı esnada da içeri giriyor, bıçağını çıkarıp kasiyeri etkisiz hale getirdikten sonra paraları alıp kaçıyordu. Gaspçı Kanarya Mahallesi’ndeki bir birine yakın küçük marketleri belirledi. Sabah erken saatlerde tek tek gaspa başladı.

Bıçağı çıkardı kasiyeri tehdit etti. Kasiyer kız biraz direnince bıçağı vücuduna değdirdi. Kasiyeri taciz edip paraları aldı ve başka bir markete girdi. 3. markete giren sapık hırsız, kasadaki paraları istedi. Paraları aldı ancak az bulunca markette başka para kasası olup olmadığını sordu. Kasiyer korkudan depoda da bir kasanın olduğunu söyledi. Gaspçı kasiyerle beraber depoya gitti. Kasanın anahtarını istedi. Ancak yine tacize başladı. Hırsız, kadın kasiyeri öperek taciz etti. Daha sonra kasiyerin telefonunu aldı. En sonunda kasiyer kasayı da açmak zorunda kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir