Paris Hilton'a Uçak Düşüyor Şakası İzle | Yazan Gençlik

Paris Hilton’a Uçak Düşüyor Şakası İzle

Ünlü ABD’li şarkıcı ve model Paris Hilton’a yapılan uçak düşüyor şakası videosunu izlerken hem eğlenecek hem de böyle şaka mı olur diyeceksiniz. Şakanın sonunda kendisi de şakayı yapanı affettiği ve memnun olduğu için bence videoyu izlerken kahkaha atmakta bi’ sorun yok.

Paris Hilton önceden tezgah edilmiş bir ekiple, Dubai’de bir otelin açılışına gitmek için bir planör tipi uçağa biniyor. Başlangıçta her şey yerli yerinde, her şey normal. Yolcular kendilerine gösterilen koltuklarına oturuyorlar. Paris Hilton da… Ama Tabi kendisine yapılacak şakadan habersiz bir şekilde.

Doğal olarak önce uçak havalanıyor. Havalandıktan birkaç dakika sonra pilot uçağa ani manevralar yaptırıyor. Ardından alarm zilleri çalıyor. Hilton’la beraber herkes önce şaşırıyor. Akabinde uçağın motorundan anormal sesler gelince herkes birden paniğe kapılıyor. Atılan çığlıklar uçağın havasını değiştiriyor, bir korku havası uçağa hakim oluyor. Tabi Hilton dışındakiler rol yapıyor. Ama Paris Hilton yapılan şakadan haberi olmadığı için korkuyor, panikliyor resmen yüreği ağzına geliyor. Şaka videosunun devamında bir yolcu uçaktan atılıyor. Bu olayı da canlı canlı izleyen Hilton bu saatten sonra resmen korkudan ağlayacak duruma geliyor.

Neyse ki uçak inip her şey anlaşılınca bir rahatlama oluyor. Şakayı yapan Ramez Galal Hilton’dan özür dileyip kendisini sevdiğini söyleyince olay tatlıya bağlanıyor. Paris Hilton’a uçak düşüyor şakasını tertipleyen Mısırlı oyuncu Ramez Galal ve bu şakayı kendisinin hazırladığı Kontrol Ramez’de şaka programı için yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir