Patron - Ölümsüz Şarkı Sözleri | Yazan Gençlik

Patron – Ölümsüz Şarkı Sözleri

Professional Music Company şefi başlangıç düğmesine bastığı ve kısa süre sonra bizle buluşturacağı projenin tanıtım parçasını yayınlıyor. Patron resmen infilak ederek listeleri alt üst ederken Ölümsüz sayesinde farklı bir hype yakalayacak. Duygu dolu ambiyans dinleyiciyi hemen etkilemekte.

Şarkı Sözleri

Yeraltının demirbaşını sorsanız, muhtemelen verilecek cevap içerisinde ilk 3’e kendisini yerleştiririz. Yıllar yılı belli kitleye hitap ederken Rap’in ulaştığı ivmeyi yakalayan müziğini güncelleyen boss, artık çıtayı belirliyor. Spotify sıralamasına baktığımızda ciddi büyüklükte kesime sesini duyuran MC, hiphopın her noktasındaki yeteneğini gözümüze sokuyor. Eskiden bu yana takip eden birisi olarak Ölümsüz şarkı paylaşımıyla geldiği seviyeyi görünce sevinmemek elde değil. Popülarite ve teknik gelişmenin yanında sözleri daha derinleşti. Battle stilin yanında bazı çalışmalarında konsepte uygun biçimde yüzeysel ve eğlendirici yazsa da istediğinde kalemini konuşturmayı biliyor. Nitekim havası insanı 2010 öncesine çekmekte.

Vodafone Freezone ile işbirliği yapılan Instagram canlı yayın konserinde ilk kez dinletmişti. Tahmin ettiğimiz üzere maziden dem vurup dostlarına sitemini dile getirmekte. Sanki aynı masada oturduğumuz kişinin derdini şarkı sözleri vasıtasıyla duyuyoruz. Benim için rapin karbon fiberidir Patron. Şartlar ne olursa olsun, para kazanılsın kazanılmasın daima çaba gösterip emek verir. Yine dediğim şekilde anlamı cümlesine yüklüyor. Altyapıdaki melodiye uyum sağlaması, vuruşlara uygun flow kullanması çok hoş. Trend alanını meşgul edecek, Türkçe listelerine zirveden girecek bir iş. Tadımlık sunumun ardından öyle sanıyoruz ki Yaz albümü hepimizi bağımlı edecek.

Sözün söz değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir