Pembe Metrobüs | Yazan Gençlik

Pembe Metrobüs

Geçtiğimiz günlerde cevizlibağ ‘da üst geçitte saadet partisinin baslattıgı bır imza kampanyası gördüm.Pembe metrobus yani kadınlara ozel metrobus.Hacı amca iyi diyorsun güzel diyorsunda sosyal devlet anlayısına uyuyor mu bu ? yanı madem ayıracaksın kadın ıle erkeklerı benım daha guzel bir fikrim var?

 

Erkekler komple anadolu yakasına yerlesıcek kadınlarda komple avrupa yakasına bence muthıs cunku pembe metrobus ten ındıkten sonra , bu kadın pembe kaldırımda yurumeyecek.Bu yuzden tamamen ayırmak, haremlık selamlık olmak ıcın benım projem daha mantıklı.

Fikirlerim bununlada bitmedi

Mescitbus projemde var yani icinde namaz kılınabılen zemını manyetık olarak kıbleye donen metrobus,icinde abdest alınabılecek ve namaz kılınabılecek tabıkı bunada badem bıyıklı ve sakallı abılerımız kullanabılecek.

Durun daha bitmedi

Tinerbus projemde var.İcinde minibuzdolapları ve sınırsız alkol olan metrobusler burada TİNERCİ genclik gelip metrobuste alkol içebilecek.Hatta bu proje ıcın imza kampanyalarına yakında baslayacagım

Pembe metrobus konusuna gerı donecek olursak;

İlk olarak pembe metrobus’e bınmeyen kadına namussuz gozuyle bakmazlar mı?

Sen neden o rahatsız eden adamları fişlemek yerıne boyle bır yasak getırıyorsun.Onları bul ceza ver.O zihniyete bu cesaretı veren sensın zaten 14 yasındakı kıza 22 kısı tecavuz etsın rızasıyla yapmıstır de sonrada pembe metrobus olsun bayanlarımız taciz ediliyor.Bu proje ye destek verenlerde haremlık selamlık olunmasını ısteyen türbanlı barbie ‘ler .Bu rahatsız olanlara bir çift sözüm var;

 

14 yasındakı kız kendı rızasıyla tecavüze ugruyorsa sende kendı rızanla taciz ediliyorsundur.

 

2 yorum yapılmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir