Ronaldo Kılık Değiştirdi Sokakta Show Yaptı | Yazan Gençlik

Ronaldo Kılık Değiştirdi Sokakta Show Yaptı

La Liga ekiplerinden başkent temsilcisi Real Madrid‘in  dünyaca ünlü forvet oyuncusu Cristiano Ronaldo, kılık değiştirerek Madrid sokaklarına indi. Başarılı bir makyaj ve kostüm ekibi ile tanınmaz hale getirilen yıldız oyuncu, öğle saatlerinde Madrid şehrinin işlek bir meydanında köpeği ile bir banka konuşlandı. Ardından yanında getirdiği futbol topuyla marifetlerini Madrid sakinlerine sergiledi. Takma sakal ve peruk takılan Ronaldo uzun dağınık saçlı, sakallı, hafifçe şişman ve gözlüklü haliyle hiç tanınmadı. Bu kuvvetli kamuflajı sayesinde kendini tanımayacaklarından emin bir şekilde showunu sergilerken showuna insanları da dahil etmeye çalıştı. Ancak birkaç kişi dışında pek reaksiyon alamadı.

Ayrıca Cristiano Ronaldo yanında getirdiği küçük bir karton kutuyu da mevzilendiği bankın yanına koydu ve yaptığı gösteri ile para toplamaya çalıştı. Ancak bunda pek başarılı olduğu söylenemez. Ronaldo’nun kılık değiştirerek marifetleri ile para toplamaya çalıştığı videoda görüldüğü üzere bir ara oradan geçen bir kızdan telefon numarasını istediği de dikkatten kaçmıyor.  Yıldız futbolcu kızın telefonunu istiyor. Ama maalesef hayır cevabını alıyor.

Yaklaşık 1 saatlik gösterinin sonuna yaklaşıldığında küçük bir çocukla top oynayan Ronaldo, videonun sonunda  gösteri yaptığı topu imzalayıp çocuğa hatıra olarak veriyor. Ardından takma sakalı ve peruğunu çıkarıyor. O anda meydandaki herkes bu sürpriz karşısında çok şaşırıyor ve bir anda Ronaldo’nun etrafını kuşatıyorlar. İyi seyirler !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir