Sansar Salvo & Yasak - Narkozitör Şarkı Sözleri | Yazan Gençlik

Sansar Salvo & Yasak – Narkozitör

Üretkenliğiyle öne çıkan psikopat yazar, adı pek duyulmayan dostunu yanına alarak single hazırladı. Bir süredir tartışmalarla gündeme gelen Sansar Salvo şimdi ise konuk olarak Yasak adındaki MC’ye Narkozitör’de eşlik ediyor. Kimine göre gelecekte çalma listesinde çokça yer vereceğimiz bir iş.

Şarkı Sözleri

Hızlı hareketin yaşandığı yaz günlerine girdiğimizde pek çok isim yeni projelerini yayınlayarak dinleyicileriyle arasındaki irtibatı sıcak tutmakta. Sadece şarkı üretmenin ötesine geçip klip ve benzeri çalışmalar ortaya koyuluyor. Neredeyse her hafta değişik trackini dinlemeye alıştığımız Sansar Salvo standardını koruyup kalite performans sergilemiş. Merdiven‘in demirbaşı ve Kadıköy’ün askeri battle türünün önde gelenlerinden. Dolayısıyla bu manada sözleri devamlı dile getirmekte. Gelgelelim bazen dokunaklı ya da sitemli, hüzün dolu şeyler duymuyor değiliz. Her manada yeteneğini meydaya çıkartırken Narkozitör hepsini yansıttığı cinsten. Düet atacağı Yasak birazcık noname kalsa bile yakalayacakları uyum kuşkusuz her ikisini yukarıya çekecek.

Ekibini toplayıp eski dönemini hatırlatırken acaba önceki Sansi geri mi dönüyor demeden duramıyor insan. Yeraltının altını üstüne getirdiği hatta nam yapmış pek çok kişiye şarkı sözleri içinde göndermede bulunduğu altın çağı hepimizin hafızasında. Norm‘u dissleyip Khonktar‘ı boş geçmediği çalışmanın ardından Yasak ile buluşması skalasındaki genişliği göstermekte. Hiphop’tan başka hiçbir şart aramayan MC, üstüne okuduğu altyapıyı daha da sevdiriyor. Beklenilen Narkozitör şarkısı bahsedilen boyutta ilgi yaratırsa ikincisinin gelmemesi zor. Seri halinde üretilen düetler özellikle rape gönül verenlerin favorisi. Tekli formatıyla dijital platformlardan yayına geçerken video klibin çekildiğini de biliyoruz. Muhtemelen trende çıkacak ve en az 1 milyonu görecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir