Sertifika ile Fark Yaratmak | Yazan Gençlik

Sertifika ile Fark Yaratmak

Üniversiteden mezun oldunuz, iş aramaya başladınız, peki başvuru yaptığınız şirketlerde nasıl öne çıkacak ve fark yaratacaksınız. Her sene yapılan yüz binlerce iş başvurusu arasından sizinkinin öne çıkması için en önemli ve göz dolduran seçeneklerden biri de sertifika programları gibi gözüküyor. Eğer hali hazırda bir işiniz varsa bile yükselmek, mevki kazanmak adına da diğer çalışanlardan fark yaratmak önemli bir konumda. Bunun için de sertifika programlarına katılmış olmak, herhangi birkaç alanda sertifika sahibi olmak göz doldurabiliyor ve aynı zamanda kişisel iş kariyeri bazında bireyi geliştirerek yükselmesine olanak sağlıyor.

Sertifika programları hazırlayan çeşitli özel oluşum ve kurumlar arasından sektörler arası güven kazanmış, yenilikçi ve tecrübeli bir kurum tercih etmek de kariyer basamaklarını tırmanmada göz ardı edilmeyecek kadar yer teşkil ediyor. İnsan kaynakları sertifika programları, sosyal medya, yöneticilik, satış ve pazarlama sertifika programları gibi size en yakın olanı ya da gelişiminizde etkili olacak  eğitimleri tercih etmek de gerekiyor. Mesleğiniz ile ilgili sertifikaları kazanmış olmak yetersiz kalabiliyor, fark yaratmak adına çeşitli sertifikalara sahip olmak da yükselmenizi sağlıyor. Şirketler ve iş verenler de üniversite eğitimi ile ilgili okul ve fakülte güvenilirliğine dikkat ederken bunca insan arasından eleme yapmak adına sertifika ve ekstra çaba göstergesi olan eğitimlere de önem veriyor.

Sertifika programları ve eğitimlerine ise tüm bunların farkında olan binlerce insan da sertifika eğtitimlerine katılmak için yerlerini almış bulunuyor. Ama hangi eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağı da önem ve risk taşıyor. İyi bir araştırma ile size ve sektöre en çok güven veren, eğitmen bazında profesyonel bir ekibe sahip, ismini duyurmuş ve yenilikçi bir kurumda sertifika programlarına katılmak gerekiyor. Eğer siz de sertifika eğitimi almak istiyorsanız, en güvenilir ve tecrübeli kurumlara bir seçenek olarak İstanbul Business Shool’u tercih edebilirsiniz. Gerek çalışma prensibi, gerekse eğitim kadrosuyla farklı ve güvenilir bir çizgisi olan İstanbul Business School sizin için düşünülmüş eğitim sistemi ve sınıf içi etkinlikleriyle sizleri bekliyor.

http://www.ibsturkiye.com/sertifika-programlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir